• Головна
  • На Житомирщині найнижча вартість путівок на оздоровлення дітей
16:26, 7 квітня 2014 р.

На Житомирщині найнижча вартість путівок на оздоровлення дітей

Про це журналістам повідомив заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк.

Оздоровлення дітей відбувається, в першу чергу, за рахунок бюджетних коштів. Основними розпорядниками коштів обласного бюджету є департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та управління освіти і науки.

На оздоровлення і відпочинок дітей департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації передбачені видатки в сумі 3 млн. 100 тис. грн. За рахунок цих коштів планується оздоровити 1850 дітей. Всі ці путівки будуть придбані в табори Житомирської області.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За словами Олександра Антонюка, цьогоріч порівняно з минулим роком придбано на 150 путівок менше. Це пов’язано зі збільшенням вартості путівки, яке відбулося внаслідок підвищення мінімальної заробітної плати, вартості продуктів харчування. До того ж у вартість путівки будуть включені видатки на господарські витрати – на заміну обладнання, інвентаря - оздоровчі заклади мають відповідати санітарно-гігієнічним, протипожежним вимогам.

Вартість путівки зросте на 100-150 грн. і складе 2350 грн. Такі ціни порівняно з іншими регіонами України є найнижчими. Приміром, ціна на путівку у Київській області починається від 3500 грн., в Одеській, Миколаївській, Херсонській – від 4-5 тис. грн. і вище.

Для того, щоб оздоровчі заклади області збереглися, вони мають бути заповнені дітьми. Досвід таборів комунальної форми власності засвідчує: якщо табір працює в 3-4 зміни і завантаження його складає не менше 90% від планової потужності, такий табір має прибуток у сумі 200-300 тис. грн. На цьому наголосив заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк.

Наше основне завдання – щоб у першу чергу працювали табори комунальної власності. В обласній власності перебувають три дитячі оздоровчі заклади. Це, перш за все, табір, що відкривається у цьому році на базі санаторію «Дениші». Тут планується оздоровити 400 дітей – по 100 за одну зміну. Табір «Орлятко», що відкрився минулого року, планує прийняти у кожну з 4-х змін по 150 дітей. І, нарешті, у спортивному оздоровчому закладі «Олімпієць» відпочинуть 240 дітей – по 60 за зміну.

На території області працюють табори, що перебувають у комунальній власності Бердичівської міської і районної рад, Андрушівської, Чуднівської, Любарської районних рад. Керівництво і власники цих таборів вже працюють над тим, щоб підготуватися завчасно до прийому дітей на оздоровлення і відпочинок.

Житомирщина – одна з двох областей України, де на оздоровлення дітей виділяються кошти сільських бюджетів. За словами Олександра Антонюка, це може бути всього 5-10 тис. грн. на оздоровлення 3-4 дітей, але в цілому по області у минулому році консолідовано сільськими бюджетами на оздоровлення було виділено близько 600 тис.грн.

Олександр Антонюк повідомив також, що, у зв’язку із подіями в Криму, нове керівництво міжнародного дитячого центру «Артеку» відмовилося від укладення договорів із Міністерством соціальної політики України на оздоровлення дітей. Відпочинок у цьому престижному таборі був нагородою для творчо обдарованих дітей, переможців різних конкурсів і олімпіад.

Що стосується табору «Молода гвардія», то туди вже поїхало 2 групи по 27 дітей.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #оздоровлення дітей #літні табори
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...