• Головна
  • Ринок праці – зовнішній, порушення - внутрішні
16:00, 22 квітня 2011 р.

Ринок праці – зовнішній, порушення - внутрішні

За підсумками І кварталу на території Житомирської області 1605 суб‘єктів господарювання займаються зовнішньоекономічною діяльністю, з них 949 – юридичні особи та 656 – фізичні особи.
В основному такі суб‘єкти здійснюють експортно-імпортні операції з купівлі-продажу товару; надають транспортні послуги; послуги  з переробки давальницької сировини, ввезеної іноземним замовник на митну територію України;  тощо.
З початку 2011 року перевірками з питань дотримання вимог Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” було охоплено 90 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та встановлено 77 фактів порушення валютного законодавства. За результатами здійснених перевірок донараховано 769,3 тис.грн. За рахунок проведеної контрольно-перевірочної роботи до бюджету додатково надійшло фінансових та штрафних санкцій за порушення валютного законодавства в сумі 416,9 тис.грн.
Операціями з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах займалось 12 суб’єктів господарської діяльності області. В основному, це послуги з пошиття одягу та взуття. Із загальної кількості таких суб‘єктів ЗЕД у поточному році перевірками було охоплено 2 суб’єкти, по яких встановлені порушення вимог чинного валютного законодавства в частині несвоєчасного проведення розрахунків за надані послуги з переробки давальницької сировини. По фактах встановлених порушень нараховано 83,3 тис.грн. пені.
Одночасно податківцями перевіряються питання дотримання вимог податкового законодавства у зовнішньоекономічній сфері. З даного питання у 2011 році було перевірено 4 суб’єкта ЗЕД, по яких встановлені порушення вимог ст.13 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств ”(із змінами і доповненнями). За результатами здійснених перевірок донараховано 451,8 тис.грн.

Відділ контролю за фінансовими установами
 та операціями у сфері ЗЕД
ДПА у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Кожне приватне домогосподарство Житомирської громади може безоплатно отримати індивідуальний контейнер
Контейнери
Житомир прощається: на щиті повернувся Герой Володимир Дівніч
ГЕРОЙ
Метадон і канабіс переправляли ув’язненим у продуктових посилках - на Житомирщині судитимуть «кримінального авторитета» та злочинну групу
ПРОКУРАТУРА
Житомирводоканал: Шановні містяни, готуємося до промивки та дезінфекції нашого водогону
ВОДОКАНАЛ
Оголошення
live comments feed...