• Головна
  • ЖДУ імені Івана Франка увійшов до ТОР-20 українських вишів за рейтингом агентства «Эксперт РА»
16:42, 9 квітня 2014 р.

ЖДУ імені Івана Франка увійшов до ТОР-20 українських вишів за рейтингом агентства «Эксперт РА»

Нещодавно агентством «Эксперт РА», яке є членом IREG Observatory – найбільш впливової міжнародної організації в галузі ранжування університетів, складено і оприлюднено регіональний рейтинг, до якого входять виші Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, Узбекистану та України.

Агенством було оцінено близько 200 навчальних закладів – лідерів міжнародного рейтингу університетів Webometrics, у тому числі 33 українських виші.

Житомирський державний університет імені Івана Франка став єдиним житомирським вузом, який потрапив до рейтингу вузів СНД, та увійшов до ТОР-20 українських вишів, посівши 16 місце. При цьому ЖДУ імен Івана Франка випередив такі відомі виші з інших країн як Казанський національний дослідний технологічний університет, Кубанський державний технологічний університет, Луганський національний університет імені Т.Шевченка, Московський державний будівельний університет, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова та інші.

Нагадаємо, що мета рейтингу вишів СНД «Эксперт РА» – визначити здатність університетів забезпечувати випускникам високу якість знань, вмінь і навичок. Також рейтинг покликаний оцінити репутацію вишів та затребуваність випускників на локальних ринках праці, наукові здобутки, міжнародну діяльність тощо. До рейтингу не були включені вузи творчого та спортивного спрямування, а також навчальні заклади силових відомств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ ім. І. Франка #Топ-20 #університети #ЕкспертРА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...