• Головна
  • Відбулося засідання Ради ректорів вищих навальних закладів Житомирської області
17:50, 9 квітня 2014 р.

Відбулося засідання Ради ректорів вищих навальних закладів Житомирської області

Днями на базі ЖДУ імені Івана Франка відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Житомирської області.

Окрім ректорів участь у нараді взяв заступник начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА Микола Костюченко.

Вступним словом засідання відкрив ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух. Він поінформував колег про результати розширеного засідання Президії Спілки ректорів України з Міністром освіти і науки України Сергієм Квітом.

Під час засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Житомирської області обговорювались питання створення Міжвузівської асоціації молодих науковців; заходи щодо економного та раціонального витрачання державних коштів ВНЗ Житомирської області (на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 р. № 65); організації з’їзду високотехнологічної творчості молоді; створення в Житомирі університету третього віку на основі об’єднаних зусиль ВНЗ Житомирської області, а також організації проведення Літньої школи молодих вчених. Усі ці та інші освітянські проблеми були жваво обговорені учасниками засідання.

За результатами обговорення члени Ради ректорів вищих навчальних закладів Житомирської області схвалили сприяти переведенню студентів ВНЗ Автономної Республіки Крим та Севастополя на навчання до ВНЗів міста; розробку спільного наукового проекту, придатного до подання на обласне фінансування, – проект соціоекологічного розвитку Житомирщини на засадах Концепції сталого розвитку – і вже в червні подати його до обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ Франка #Рада ректорів #Житомирська область #засідання #Петро Саух
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...