• Головна
  • Чемпіон України з пауерліфтингу задекларував свої доходи в Житомирі
17:05, 9 квітня 2014 р.

Чемпіон України з пауерліфтингу задекларував свої доходи в Житомирі

У рамках проведення Всеукраїнської акції «День відкритого декларування» до Житомирської ОДПІ завітав наш земляк – чемпіон України, учасник міжнародних змагань з пауерліфтингу Андрій Баленков. Він поділився враженнями від подорожей країнами Європи, навів цікаві факти того, як там громадяни декларують доходи, свідомо виконуючи свій конституційний обов’язок, адже знають, що кошти від цього завжди йдуть на поліпшення їхнього життя у всіх сферах.

Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Житомирської ОДПІ.

- Я брав участь у спортивних змаганнях, які проводилися у різних країнах Європи, - розповів Андрій Баленков. - Там усюди для кожного добропорядного громадянина декларування доходів та сплата податків - не тягар чи повинність, а звичайний громадянський обов’язок. Ми усі хочемо жити, як живуть люди у розвинутих країнах, їх життєвий рівень ставимо як приклад для наслідування, але забуваємо, що у цих країнах громадяни самі формують свій добробут, який складається із добровільно сплачених податків. Ми маємо розуміти, що побудова економічно незалежної та розвинутої держави залежить від особистого внеску кожного.

Добровільне декларування доходів - це загальноприйнята практика у всьому світі, яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави. Ми живемо в Україні, вона є нашою домівкою, а покращення побуту своєї оселі можливо тільки шляхом поповнення бюджету. Адже цим ми допомагаємо розвитку країни, розвитку соціальної сфери, удосконаленню інфраструктури нашого міста.

Наприкінці свого візиту до податкової Андрій Баленков закликав усіх громадян активніше долучатися до кампанії декларування доходів, отриманих за минулий рік. Адже це стане вагомим внеском у відродження і розвиток нашої держави та вітчизняного спорту зокрема.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Андрій Баленков #Чемпіон України #пауерліфтинг #декларація доходів #декларування #день декларування,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...