• Головна
  • Акціонери ПАТ «Житомиргаз» затвердили результати діяльності за минулий рік
11:06, 10 квітня 2014 р.

Акціонери ПАТ «Житомиргаз» затвердили результати діяльності за минулий рік

ПАТ «Житомиргаз» провело чергові загальні збори акціонерів, на яких були присутні акціонери, що володіють 83,93 % акцій. 7 квітня акціонери затвердили фінансову звітність за 2013 рік та основні напрямки роботи на 2014 рік. Зважаючи на отримані збитки, було прийнято рішення дивіденди не виплачувати.

Фінансова звітність підприємства підтверджена міжнародною аудиторською компанією ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» і відповідає міжнародним стандартам фінансової звітності. Аудиторські висновки свідчать, що звітність компанії достовірно відображає її фінансові результати та рух грошових коштів відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

«Протягом 2013 року підприємство у своїй діяльності зробило акцент на реалізацію цільових програм з поліпшення якості обслуговування, модернізації робочих процесів, був реалізований комплекс заходів, спрямованих на підвищення технічного рівня експлуатації систем газопостачання на підприємстві», – зауважив голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

Розглянувши результати фінансової діяльності підприємства за 2013 рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс. Також затвердили звіти Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії товариства.

На загальних зборах прийняли ряд рішень, які визначають напрямки розвитку компанії надалі. Основними з них є підвищення ефективності виробництва, будівництво і модернізація газових мереж, впровадження нових стандартів приєднання споживачів до мережі системи газопостачання, а також ліквідація заборгованості по розрахунках за спожитий газ та підвищення рівня заробітної плати по підприємству.

Основними акціонерами ПАТ «Житомиргаз», відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів є ПАТ «Хмельницькгаз» – 24,30 % статутного капіталу та ПрАТ «Газтек» – 50,44 % статутного капіталу.

 

Довідка.

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз» забезпечує природним та скрапленим газом Житомирську область. Щорічно підприємство транспортує більше 800 мільйонів кубометрів газу.

Клієнтами ПАТ «Житомиргаз» є близько 480 тисяч сімей Житомирської області, 5 тисяч комунально-побутових об’єктів та більше 200 промислових підприємств. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Біомедскло, Житомирський картонний комбінат, Малинська паперова фабрика – Вайдманн, Житомирський маслозавод та інші.

ПАТ «Житомиргаз» є одним з найбільших роботодавців Житомирської області. Штат компанії становить 2,6 тисяч осіб. Підприємство входить в десяток найбільших платників податків області. Протягом 2013 року до бюджетів різних рівнів було перераховано більше 60 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Житомиргаз #акціонери
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...