11:00, 26 квітня 2011 р.

Зустріч в казначействі

Кампанія декларування доходів громадян за 2010 рік наближається до завершення. У рамках деклараційної кампанії фахівці ДПІ у м. Житомирі активно проводять роз’яснювальну роботу щодо добровільного декларування громадянами доходів, з яких податок не утримувався. З цією ж метою на днях і завітала до управління державного казначейства у м. Житомирі головний державний податковий інспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Житомирі Наталія Сарган. Під час зустрічі інспектор довела до відома працівників основні зміни Податкового кодексу щодо оподаткування доходів фізичних осіб та повідомила про особливості цьогорічної кампанії декларування громадянами своїх доходів.
Звернувшись до працівників казначейства, інспектор зазначила, що цьогорічна деклараційна кампанія проводиться відповідно до норм Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”. Однак, із вступом в дію Податкового кодексу України, термін декларування громадянами своїх доходів продовжено до 1 травня. Це стосується громадян, які зобов’язані подати декларації, а також тих, хто має право на податковий кредит.
Жваву зацікавленість викликала інформація податківця щодо податкового кредиту в зв’язку з понесенням витрат за навчання дітей у вищих навчальних закладах.
Фахівець також наголосила, що надходження податку з доходів фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним із резервів наповнення місцевого бюджету. Тому всі громадяни повинні усвідомити, що, сплачуючи цей податок, вони підтримують місцеві бюджети.
Наприкінці зустрічі Наталія Сарган надавала відповіді на запитання присутніх та висловила сподівання, що всі ті громадяни, які отримували додаткові доходи не від податкових агентів, сумлінно виконають свій конституційний обов’язок та завітають до податкової інспекції, двері якої будуть відчинені для них навіть у вихідні дні.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у м. ЖитомиріЯкщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...