
12:00, 27 квітня 2011 р.
Триває Інтернет-конкурс «Ідеєю бренду Житомира є...»
Виконавчий комітет Житомирської міської ради з 15 квітня до 15 травня 2011 року проводить Інтернет-конкурс “Ідеєю бренду Житомира є...”.
До участі у конкурсі запрошуються жителі та гості міста Житомира, творчі групи, учні, студенти та викладачі, рекламні агентства, креативні студії, дизайнери, інші юридичні та фізичні особи, всі - хто вважає, що його ідея найкраща.
Для участі у конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу[email protected] власну ідею бренду міста Житомира у графічному або/та текстовому вигляді. Це можуть бути малюнки, графічні елементи, образи, шрифти, колірні рішення, слогани, девізи, вітання, описи, перелік унікальних місць Житомира тощо.
У заявці на конкурс обов'язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові учасника та контактний телефон. У листі зробити позначку «Конкурс».
Управління по зв'язках з громадськістю міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:30
2 лютого
10:56
31 січня
ТОП новини
Оголошення
13:36, 22 січня
07:45, 3 лютого
17:34, 23 січня
3
13:36, 22 січня
