• Головна
  • Володимир Білик про особливу атмосферу Житомира
проект "Наші люди"
13:12, 15 квітня 2014 р.

Володимир Білик про особливу атмосферу Житомира

проект "Наші люди"

Сайт 0412 продовжує знайомити з талановитими та цікавими людьми Житомирщини. Сьогодні знайомство з Володимиром Біликом -поетом, графіком, музикантом і перекладачем з Житомира.

Володимир - талановита та творча людина, причому різносторонньо. Малюнком займається ще зі школи. Писати музику та переклади почав з університетських років. Усьому навчався за допомогою  IMDb (Інтернет-бази кінофільмів) та Діскогз.

Його вірші не можна прив’язати під якийсь начасі відомий літературний стиль. Це є експериментальна поезія, яку, на жаль, мало хто розуміє. Про те його твори сміливо можна назвати елітарними, відносячи до фантастичної поезії, або ж, навіть, візуальної поезії. Володимир називає свої вірші таким собі асемічним письмом і додає, що по-народному це «каляки-маляки». Трактування його віршів теж різне: багато хто намагається знайти там щось складне та вагоме. Автор же запевняє: «Я не такий складний. Все просто!».

Близько п’яти років тому Володимир почав створювати відео. При чому наприкінці 2010 року переміг зі своєю відеороботою у конкурсі, який організували композитори з Санкт-Петербургу.

 Переглянути відео можна, перейшовши за посиланням http://vimeo.com/17359262.

До речі, один з композиторів відзначив, що роботу Володимира судді оцінили досить високо, хоча дехто висловив думку, що вона більше підходить для оформлення інсталяцій, ніж для самостійного показу. На сьогодні Володимир не бачить себе далі у відео.

Плідним для Володимира став 2013 рік. Особливої популярності він здобув як автор асемічного письма.

Провів 3 виставки своїх робіт. Одна з виставок пройшла в Болонії (червень, 2013) під назвою «Асемічне шоу: тупі яскраві конфеті».

Ім'я житомирського поета, графіка, музиканта і перекладача Володимира Білика засвітилось у всесвітньовідомому англомовному літературному виданні The Chapbook.  Ілюстрації Володимира оформили третє видання The Chapbook.

А в серпні 2013 року рок-гурт Відчуття.Тиші оголосив про вихід нового альбому - Злочин. Оформлення нового релізу стало справою рук Володимира.

Сам же Володимир захоплюється ілюстраціями німецьких експресіоністів.

З 2011 року ілюстрував кілька збірок поезій місцевих авторів. З особливим інтересом Володимир  робить переклади українських поетів для видань Великобританії.

12 квітня 2014 року Володимир став єдиним із запрошених гостей із Житомира на пре_фест електронної музики «Гамселить» (Тернопіль). Там Володимир взяв участь у квітневій імпрезі,  розігріві перед фестивалем.

Наразі Володимир продовжує займатись асемічним письмом. Він не пропускає «творчих здибанок» у місті, хоча говорить про особливу атмосферу Житомира: «Ніхто нічого не знає і, зазвичай, тут нічого не відбувається. Доводиться вигадувати…».

білик

білик

Детальніше про проект "Наші люди" можна знайти ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Володимир Білик #поет #ілюстратор #графік #перекладач #0412 #проект #наші люди #Ванда Вітковська
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...