• Головна
  • На Житомирщині проживає 41 сім’я переселенців з Криму
15:07, 15 квітня 2014 р.

На Житомирщині проживає 41 сім’я переселенців з Криму

15 квітня відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, присвячена питанням розміщення, працевлаштування переселенців з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

На сьогоднішній день, за оперативними даними, в Житомирській області проживає 41 така сім’я, загальна кількість кримчан складає 138 осіб. Усі вони звернулися до органів місцевого самоврядування або державної влади за допомогою, і всі без винятку поставлені на облік. Ті, хто не має роботи, отримали статус безробітних, троє людей вже працевлаштовані. Всі діти навчаються, в тому числі шестеро відвідують дитячі садочки в тих населених пунктах, куди вони приїхали. Як зауважив посадовець, потік людей не зменшується.

Переважна більшість переселенців хоче перебувати в обласному центрі, люди живуть у своїх родичів, друзів, знайомих – там, де їх готові прийняти. Близько 10-12% кримчан тимчасово перебувають або в обласних комунальних закладах, або в комунальних закладах Житомирської міської ради.

У роботі наради взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники міських голів.

Володимир Гройсман наголосив на тому, що керівники влади на місцях мають володіти інформацією про кожну родину переселенців і створювати умови для забезпечення нормальної життєдіяльності цих людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #Житомир #Крим #притулки #біженці #допомога #переселенці #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...