![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:20, 28 квітня 2011 р.
ДАІ Інформує
300 порушень Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах Житомирщини упродовж минулої доби. Затримано 34 водія за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. За перевищення швидкісних режимів складено 109 адміністративних протоколів.
Упродовж доби на автошляхах Житомирщини зафіксовано 2 дорожньо-траснпортні пригоди, внаслідок яких загинуло двоє людей, ще одна особа травмована.
Вночі 27 квітня в с. Мотійки Народицького району водій мотоцикла МТ-10, 22-річний місцевий мешканець, рухаючись в напрямку с. Христинівка, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дерево.
На жаль, отримані внаслідок ДТП тілесні ушкодження виявилися несумісними з життям мотоцикліста.
Близько 18 години того ж дня на перехресті автодоріг Житомир – Могилів Подільський та Бердичів - Никонівка водій мотоцикла «Кавасакі», 24-річний мешканець м.Бердичева, здійснив зіткнення з моторолером «Сузукі» під керуванням 36-річного бердичівлянина.
Внаслідок ДТП водій моторолера від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди. Травмований водій мотоцикла в тяжкому стані був госпіталізований до лікарні.
Шановні громадяни! Працівники Державтоінспекції нагадують, що дорога не вибачає недбалості й неуважності в поведінці учасників дорожнього руху. Виконуючи будь-який маневр, переконайтеся, що ваші дії будуть безпечними для інших людей, а також для вас особисто.
Старший інспектор
групи профілактики УДАІ УМВС,
Ольга Номерчук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...