
23:05, 19 квітня 2014 р.
Житомирський «Правий сектор» передав СБУ 21 ящик з «коктейлями Молотова»
На виконання положень Женевських угод у частині добровільного роззброєння, а також у результаті комплексу вжитих правоохоронцями профілактичних заходів осередок «Правого сектору» у Житомирській області погодився добровільно здати обласному управлінню Служби безпеки України 21 ящик із пляшками (т.зв. «коктейлі Молотова») та дві 50-літрові бочки із вже готовою вогнезаймистою сумішшю. Про це 0412.ua повідомили в Прес-центрі СБУ.
Передача відбулася 19 квітня ц.р. у присутності представників громадськості, активістів осередку та керівництва регіонального Управління СБУ.
Такий крок є наслідком взаємного розуміння необхідності деескалації напруги в суспільстві, важливості дотримання положень Женевських угод та спільної з правоохоронними і спеціальними органами регіону скоординованої позиції щодо захисту національної державності й територіальної цілісності України в умовах зовнішньої загрози.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
18 грудня
16:10
16 грудня
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
Оголошення
10:05, 15 грудня
2
11:13, Вчора
3
14:05, 10 грудня
2
