• Головна
  • У Житомирі бойкотували російські товари
09:30, 22 квітня 2014 р.

У Житомирі бойкотували російські товари

У суботу, 19 квітня, в рамках кампанії "Не купуй російське !" активісти Громадянського руху "Відсіч" та волонтери кампанії провели в супермаркетах Житомира символічні флешмоби Російські товари вбивають, під час яких закликали жителів міста бойкотувати товари та послуги російського виробництва.

Як і на попередніх флешмобах в заздалегідь обумовлений час активісти разом падали на підлогу супермаркету, тримаючи в руках плакати з гаслами “Не підтримуй війну”, “46 - код окупанта”, “Російське купив - війну оплатив”, “Російське вбиває", а також роздруківки з зображенням штрих - коду російських виробників і безпосередньо товари російського виробництва.

У більшості супермаркетах дії активістів викликали підтримку, проте не минулося і без неприємних ексцесів. У деяких супермаркетах, охорона проявляла некомпетентну поведінку, що часто суперечила законним України. 

Слід зауважити, що бойкот російських товарів набирає популярність, оскільки майже всі покупці супермаркету, незалежно від точки зору, були інформовані про те, що таке бойкот і чому не слід купувати російські товари.

Певною особливістю флешмобу стало те, що брали участь у його проведенні також батьки волонтерів, які активно підтримують своїх дітей і всією сім'єю відмовляються від російських товарів. Батьки особливо переконливо пояснювали деяким відвідувачам, які мають протилежну точку зору (хоча зустрілося їх всього декілька), за що вони виступають.

Нагадаємо, що мета таких акцій - проінформувати українського покупця, що наші гроші, витрачені на російські товари, можуть і будуть використані Кремлем на війну проти України і окупацію наших територій. Бойкот російських товарів, крім економічного впливу, продемонструє єдність (так як кампанія проходить у південних, центральних, західних і північних регіонах України ), посприяє впровадженню санкцій проти Росії з боку світової спільноти, а також підтримає економіку нашої країни.

Зміцнення економіки можливе за умови, що населення, яке відмовляється від російських товарів, буде віддавати перевагу товарам національного виробника. Адже, до слова, абсолютно не складно знайти українські та європейські аналоги російських продуктів і послуг.

Кампанія “Не купуй російське !” Продовжує поширюватися по містах України. Флешмоби та інші заходи, крім Житомира, пройшли також в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Кіровограді, Вінниці, Полтаві,  Дніпропетровську, Черкасах, Сумах, Білій Церкві, Львові та Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #бойкутуй російське #флешмоб
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...