
змагання
10:09, 24 квітня 2014 р.
У Житомирі проходить міський етап Всеукраїнського дитячого руху «Школа безпеки»
змагання
23-24 квітня 2014 року в Житомирі проходить міський етап змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».
Змагання проводяться серед загальноосвітніх навчальних закладів міста під керівництвом управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та освіти міської ради.
«Гра-випробування “Школа безпеки” проводиться з метою пропаганди здорового активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів міста», - зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.
Команди учасники міських змагань будуть випробувати себе у змаганнях виконувати аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії, проводити пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища та рятувальні роботи на водній акваторії.
Етапи міських змагань проводяться на базі спортивного майданчику пожежно-прикладного виду спорту при ДПРЧ №1 управління ДСНС України в Житомирській області, ЗОШ №17, Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді та на території «Гідропарку».
У травні поточного року команда переможець буде відстоювати честь міста на обласних змаганнях в смт Романів Житомирської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:25
1 листопада
14:00
1 листопада
11:05
1 листопада
17:03
30 жовтня
Оголошення
11:04, 27 жовтня
11:37, 2 листопада
15:33, 27 жовтня
08:13, 30 жовтня
19:29, 30 жовтня
