• Головна
  • Житомирська молодь розповіла про свої нагальні проблеми
опитування
11:00, 24 квітня 2014 р.

Житомирська молодь розповіла про свої нагальні проблеми

опитування

Сьогодні святкують Міжнародний день солідарності молоді.

Свято відзначається щорічно з 1957 року за рішенням Всесвітньої федерації демократичної молоді. З'явилося вонор у міжнародному календарі для підняття та вирішення проблем соціального захисту молоді, державної молодіжної політики, освіти, культури та дозвілля.

Цей пам’ятний день служить ще одним приводом, аби привернути увагу державних органів, суспільства та засобів масової інформації до проблем молоді.
 
 Чи легко бути молодим, завжди залежало не тільки від держави, але й від ступеня згуртованості молоді у вирішенні своїх проблем. запитав у молоді, що є для них нагальними проблемами нині.

У більшості відповідей переважали думки про стабільність та мир в країні, адже майбутнє України напряму пов'язане з молоддю.

Та назбиралось чимало проблем соціального характеру:

Настя: Щоб не казали про безтурботне життя молоді, проблем вистачає. Наприклад, для мене зараз важливо закінчити університет та знайти хорошу роботу. А це, як я вже переконалась, не так легко...

Вова: Молоддю маніпулюють, особливо зараз перед новими виборами. Нас використовують як масовку, а в обмін нічого для нас не покращується. Ціни на навчання зашкалюють, в університеті вимагають хабарі і, навіть, булочки в студентських столових дорожчі...Прикро, що молодими людьми нехтують.

Максим: Нам ніде відпочивати. На жаль в місті немає банальних місць для велосипедистів та скейтеристів. Активний відпочинок в Житомирі не дуже "активний".

Юля: Я сама приїжджа, але так склалось, що понад 7 років мешкаю та працюю в Житомирі. По власному досвіду скажу, що дуже напружена обстановка тут з купівлею квартири. Уже два роки намагаюсь купити. Хотілось, щоб для молоді це питання було не таким болючим.

Дмитро: Головне, щоб молодь не спилась чи не скурилась... Які проблеми можуть хвилювати, наприклад, мого знайомого, якщо йому більш цікаво наскільки піднялась ціна на "Циклодол", а не те, що робиться в країні. Мені здається, що головне усвідомлення того, що ми можемо на щось впливати, а не бути пасивними.

Довідково:

"Разом ми - сила" - це програма молоді. Головне тут - заклик молодих людей до громадянської активності і солідарності у вирішенні існуючих проблем. Знання про права молоді та пропаганда здорового способу життя, інформованість молоді про працевлаштування і навчання.

Молодь має кілька свят: Міжнародний день молоді - 12 серпня, Всесвітній день молоді – 10 листопада, а ми святкуємо День молоді України в останню неділю червня.

Світовий День Молоді в Католицькій церкві був започаткований у Квітну неділю 1984 року, коли Папа Іван Павло II закликав молодь Риму спільно відсвяткувати Рік Покути. У 1985 році Святіший Отець оприлюднив послання, звернене до молоді всього світу, а також встановив Світові Дні Молоді. Вони проходили в Буенос-Айресі; в Сантьяго де Компостела; в Ченстохові; в Денвері; в Манілі (близько 4 мільйонів); в Парижі; в Римі; в Торонто; в Кельні; в Сіднеї; в Мадриді. Наступний СДМ відбудеться 23-28 липня 2013 року в Ріо де Жанейро (подія має ).

Хоча Світовий День Молоді відбувається раз на два-три роки в щораз іншому місті світу, але офіційною сталою датою свята є Квітна неділя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #міжнародний день солідарності молоді #молодь #проблеми #опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...