
15:00, 24 квітня 2014 р.
На Житомирщині міліція приведена в підвищену боєготовність для попередження проявів сепаратизму
На території Житомирської області правоохоронці почали спеціальні заходи щодо виявлення та протидії озброєним злочинцям, особам з сепаратистськими намірами і кримінальним елементам. Відповідна спецоперація включає ряд заходів і розрахована на кілька етапів.
Про це повідомляє прес -служба УМВС в Житомирській обл.
Загальна непроста ситуація в державі вимагає адекватних заходів реагування від органів внутрішніх справ. Тому міліція Житомирської обл. сконцентрувала свої сили на попередженні появи і виявленні небезпечних осіб, окремих груп, чиї дії можуть носити провокаційний характер, бути спрямованими на розпалювання суспільної ворожнечі, прояв сепаратизму, екстремізму. Тобто, на протидії озброєним злочинцям, які можуть як транзитом пересуватися по території області, так і мати конкретні наміри в регіоні.
Водночас правоохоронці звертаються до мешканців та гостей області з проханням з розумінням поставитися до проведення спеціальних заходів і повідомляти в міліцію про появу підозрілих осіб в населених пунктах.
До операції задіяні працівники у всіх районах області та УМВС. На автошляхах працюють стаціонарні пости і спеціально створені мобільні групи. Правоохоронці націлені на відповідальне проведення операції і готовність професійно діяти в будь-яких ситуаціях .
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
16:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
