• Головна
  • На Житомирщині зафіксовані найдешевші яйця
цінова політика
10:49, 25 квітня 2014 р.

На Житомирщині зафіксовані найдешевші яйця

цінова політика

Житомирщина стала однією з областей України, де зафіксовані найнижчі середні роздрібні ціни на курячі яйця. Всередньому яйця коштують 7,40 грн/дес.

Нагадаємо, що 25 березня 2014 року Антимонопольний комітет України надав рекомендації 29 основним виробникам – птахофабрикам та 19 торговельним мережам утриматися від економічно необґрунтованого підвищення оптово-відпускних та роздрібних цін на яйця курячі.

Аналіз отриманої інформації свідчить про те, що зазначені рекомендації птахофабриками і торговельними мережами були розглянуті по суті та виконані.

Виробники, зокрема, суб’єкти господарювання, які входять в групу «Авангард», знизили оптово-відпускні ціни на яйця курячі з 8,20 грн/дес. до 6,20 грн/дес., а інші виробники, зокрема, ПАТ «Відраднецьке» також знизило оптово-відпускні ціни на яйця курячі з 8,90 грн/дес до 6,40 грн/дес.

З часу надання рекомендацій середні роздрібні ціни в торговельних мережах на яйця курячі по Україні знизилися на 21% з 9,92 грн./дес. до 7,80 грн./дес.

Наприклад, ТОВ «Фора» повідомило про зниження роздрібних цін на яйця курячі з 9,90 грн/дес. до 7,70 грн/дес.

Найнижчі середні роздрібні ціни зафіксовані в Житомирській (7,40 грн/дес.), Одеській (7,45 грн/дес.), Херсонській (7,59 грн/дес.) областях та місті Києві (7,44 грн/дес.).

Антимонопольний комітет України  сподівається, що в майбутньому цінова політика учасників ринку буде зваженою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #яйця #ціни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...