• Головна
  • Євро-ремонт за кошти батьків і фіксовані тарифи благодійності в дитсадках Житомира
книга скарг
16:20, 25 квітня 2014 р.

Євро-ремонт за кошти батьків і фіксовані тарифи благодійності в дитсадках Житомира

книга скарг

Книга скарг сайту 0412.ua відкрита кожному! Публікуємо скаргу житомирянки про так зване благодійництво в дитячих садках міста.

Жінка звернулась, аби знайти виправдання здирництвам з батьків. Адже дитячі садочки так пишаються своїми євро-ремонтами, що часто забувають, що з гаманців батьків діток йдуть просто шалені і фіксовані "пожертви".

Наводимо текс скарги повністю:

"Хочу поділитися і своєю скаргою, яка стосується Дитячого садочка № 73 м. Житомира в який ходять 2 моїх дітей. Так от, наша поважна і вельмишановна завідуюча даного дитсадка Остапчук Світлана Миколаївна відверто вимагає кошти у всіх батьків, діти яких ходять до цього дошкільного закладу.Зараз це називається "Благодійними внесками", але там цією назвою і не пахне.

На сьогоднішній день іде примусове стягнення коштів на пластикові вікна у закладі під так знаний "Пілотний проект", тобто половину коштів вартості вікон дає держава, а половину повинні дати у вигляді "Благодійних внесків" батьки дітей, і не залежно скільки дітей з однієї родини ходять до садочка, з кожного потрібно здати окремо.

Благодійними внесками це не назвеш, так як встановлена такса з кожної дитини і вихователі вже склали списки на всіх дітей. Крім того починається вже збір коштів на ремонти груп і ще окремий збір на ремонт самого садочка. І це все називається благодійними внесками! Завідуюча по кожній групі встановлює який ремонт де потрібен і на батьківських зборах озвучує, що потрібно зробити і який ремонт в групі. І це не залежно від того потрібно в якійсь групі міняти шпалери чи ні, потрібно робити ремонт на стелі чи ні, а якщо санстанція сказала "Євро-ремонт", то хочемо ми цього чи ні, нас змушують його робити. Звичайно садочок в поза-минулому році був найкращий і найкраще підготовлений до навчального року, тому що абсолютно весь ремонт робиться за рахунок "Благодійних внесків" батьків. При прийомі у садочок навіть заяву придумали на "Благодійний внесок" в суммі 300 грн., і батьки змушені його здавати, як не здати, можуть і до садочка дитини не взяти.

Я не проти здавати кошти на ремонт групи і садочка, але це повинні буди дійсно Благодійні кошти, а не фіксована такса з кожної дитини, внесок який реально сім'я може дозволити віддати садочку, а не переживати, як потім будуть відноситися до дитини, якщо ти не здасиш кошти. Я вже не згадую внески на групу кожний місяць, і різні подарунки на свята усім.

Вже наболіло, моя сім'я не взмозі здати за 2 х дітей на різні Благодійні внески 700 грн як порахували нам цього року, мені ще потрібно кормити дітей та одягати, платити за квартиру, я вже не кажу про себе та чоловіка. Деякі скажуть що не потрібно було народжувати 2х, щоб не взмозі було їх виростити і прогодувати, але я народжувала, щоб мої діти жили в достатку, і якби в садочку не вимагали коштів примусово, то моїм дітям було достатньо усього. Я знаю, що в багатьох дитячих закладах тотожна ситуація, і всі мовчки дають "Благодійні внески", щоб їх діти могли ходити до дитячих закладів..."

Сайт чекає відповіді від управління освіти міста, а також пояснень по фіксації тарифів благодійності в дитячих садках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #дитсадок №73 #ремонт #благодійні внески #батьки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...