• Головна
  • Молодіжний актив Житомирщини обговорив перспективи молодіжної політики
круглий стіл
10:01, 30 квітня 2014 р.

Молодіжний актив Житомирщини обговорив перспективи молодіжної політики

круглий стіл

Учора, 29 квітня, в приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича відбувся круглий стіл на тему «Молодіжна політика на Житомирщині. Реалії та перспективи».

Учасниками зібрання було обговорено стан молодіжної політики в регіоні та ряд питань, що стосуються саботування розвитку громадського сектору Житомирщини деякими посадовими особами, що донедавна очолювали Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту ЖОДА.

З представників влади, що попередньо заявляли про свою участь у заході був присутній лише заступник начальника Департаменту Антонюк О.М. До слова начальницю Департаменту Гулу Р.М., та її заступників Коржа В.П. та Калкан Н.В. нещодавно було звільнено із займаних посад.

Результати круглого столу наступні:

1. Лідери молодіжних об’єднань закликають очільників області погодити з ними претендентів на посаду начальника Департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту ЖОДА.

2. Відновити діяльність Координаційної ради з питань молодіжної політики при Департаменті та випрацювати прозорий механізм діяльності Департаменту.

3. Внести якісні зміни до програми «Молодь і родина Житомирщини 2011-2015рр.» та визначити спільний стратегічний вектор розвитку молодіжної політики в регіоні.

Для реалізації даних домовленостей було прийнято рішення про створення робочої групи з розробки стратегії.

Учасники круглого столу - лідери громадських організацій та об’єднань: ЖОМО «Цілком природно», ЖО ВМГО «Фундація регіональних ініціатив», ЖОМО «Дирекція Молодіжних Програм», ЖГО «Агенція регіонального розвитку», Житомирский авіаційно-спортивний центр ім. В. Закорецької, ЖМГО «Сучасний Формат», ЖОО ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу», ЖМГО «Патріот України», Асоціація громадських об’єднань «Нова Сила», Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців, Фонд громади Житомира ЖО ВМГО «Союз обдарованої молоді», Студентська координаційна рада, ЖОМГО «Молодіжний парламент Житомирської області», ЖОГО «Професійна ліга захисників тварин», ГО «Сила людей», Студентське братство ЖДУ ім. І. Франка, представники Житомирського Державного Технологічного Університету та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #молодіжний актив #круглий стіл #молодіжна політика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...