• Головна
  • На черговій сесії Житомирської облради депутатам виділили по 25 тис.грн...на вирішення проблем округів
сесія
09:35, 30 квітня 2014 р.

На черговій сесії Житомирської облради депутатам виділили по 25 тис.грн...на вирішення проблем округів

сесія

29 квітня відбулося засідання 24 сесії обласної ради, в роботі якого брали участь 75 депутатів зі 111-ти. Вони розглянули та прийняли відповідні рішення з майже 20-ти питань, з-поміж яких 5 звернень до центральних органів влади.

Обласна рада розподілила вільні залишки коштів загального фонду обласного бюджету у 2014 році. Загалом це більше 45 млн. грн, з яких 35 млн 920 тис. грн припадає на галузь охорони здоров’я, 673 млн 4 тис. грн – на галузь соціального забезпечення, 5 млн 421,7 тис. грн – культуру, 2 млн 950 тис. грн – на галузь фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді, 411,8 тис. грн – видатки на реалізацію заходів регіональних галузевих програм.

Після ретельного обговорення під час засідань постійних комісії, президії та сесійного засідання депутати прийняли рішення, яким виділили 26 млн грн на придбання магнітно-резонансного томографа для обласного діагностичного центру.

Кошти обласного бюджету спрямовані також на завершення капітального ремонту центрального приміщення Обласного краєзнавчого музею, обертового кола сцени Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги, капітальний ремонт Обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера, ремонт майданчика зі штучним покриттям на базі стадіону «Спартак» та на інші важливі об’єкти.

Відповідно до рішення обласної ради, за рахунок вільних залишків кожному депутату буде виділено по 25 тис. грн для спрямування їх на вирішення проблемних питань виборчих округів.

Депутати затвердили проект зменшення обсягів обласного бюджету розміром у 160 млн грн, ухвалили рішення про бюджетний регламент Житомирської обласної ради, внесли зміни до рішення обласної ради «Про Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2014 рік».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #облрада #сесія #бюджет #залишки,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...