
15:13, 30 квітня 2014 р.
На Житомирщині більшість котелень навчальних закладів опалюються дровами
Під час наради з питання скорочення споживання природного газу шляхом переведення котелень на альтернативні види палива, вирішення питання переробки та утилізації сміття, радник голови облдержадміністрації Олександр Красноштан звернув увагу на те, що Україна найменше в Європі використовує свій енергетичний потенціал в напрямку залучення альтернативних джерел енергії.
У 2010 році на Житомирщині було запроваджено Регіональну програму підвищення енергоефективності, але на її виконання не виділяється достатньо коштів.
Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Найбільшими споживачами природного газу в області є заклади охорони здоров’я та освіти. Так, на балансі 40 найбільших закладів охорони здоров’я перебувають котельні, які використовують близько 9 млн. куб м природного газу. Завдяки зусиллям керівників лікарень 5 котелень вже переведено на альтернативні види палива.
На Житомирщині функціонує 1648 навчально-виховних закладів, які обслуговують 884 котельні та мінікотельні. Із них 454 використовують газ, 54 – електроенергію, 178 – пічне опалення, а 245 – централізоване опалення. За словами начальника управління освіти облдержадміністрації Олександра Пастовенського, заклади освіти варто системно переводити на місцеві види палива. Корисним у цьому плані буде досвід Лугинського та Олевського районів, які використовують торфобрикети. Окрім цього, від 60% до 90% котелень в північних районах області опалюються дровами. А на Ємільчинщині та Коростенщині з цією метою застосовується льонокостриця. Олесандр Вікторович переконаний, що в регіоні варто активізувати роботу щодо переведення котелень освітніх закладів на альтернативні види палива.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
16:59
Вчора
16:30
9 червня
ТОП новини
Оголошення
11:03, 31 травня
12:56, 4 червня
10:32, 7 червня
10:04, 3 червня
4
live comments feed...