• Головна
  • Змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»
11:00, 5 травня 2011 р.

Змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»

У відповідності з Планом основних заходів з підготовки цивільного захисту міста Житомира на 2011 р. в квітні місяці поточного року серед загальноосвітніх навчальних закладів міста під керівництвом управлінь міської ради з питань НС та ЦЗН, освіти проведені змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Гра-випробування “Школа безпеки” проводилася з метою пропаганди здорового активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста проводилися в три етапи:
перший етап – шкільні змагання (на базі своїх навчальних закладів);
другий етап – районні змагання між командами учбових закладів районів міста;
третій етап – міські змагання, в яких приймали участь команди –переможниці, що зайняли, відповідно, І та ІІ місця на районних змаганнях. Міські змагання було проведено 28 квітня 2011 року на базі загальноосвітньої школи № 28.

Команда міського колегіуму стала переможцем міських змагань. В травні місяці поточного року вона буде відстоювати честь міста на четвертому етапі обласних змагань з метою здобуття права представляти область на Всеукраїнських змаганнях.


Заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради О. А. Куліковський

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...