• Головна
  • Коростень запрошує відвідати на травневі свята комплекс «Скеля»
відпочинок
10:01, 1 травня 2014 р.

Коростень запрошує відвідати на травневі свята комплекс «Скеля»

відпочинок

Унікальний музейний комплекс "Скеля", розташований в підземеллях колишнього командного пункту Коростенського укріпрайону працюватиме у період із 1 травня по 11 травня 2014 р. щоденно (крім 5 та 6 травня-вихідні) з 10 год. до 17 год.

Обідня перерва – 13-14 год.

Про це повідомляють на сайті Коростенської міськради.

  Довідково:

Військово-історичний комплекс “Скеля”-об’єкт, що розташований в  унікальному місці де на протязі  1300 років відбувалися події,  які стали надбанням історичного минулого Древлянського краю та значним чином вплинули на подальший історичний розвиток  східно-слов’янських народів в цілому.

На мальовничому березі р.Уж  неподалік “Купальні княгині Ольги”, в одній із зон парку культури і відпочинку ім. М. Остроського над якою височить пам’ятник князю Малу не можливо не помітити ряд майданчиків з  військовою технікою та озброєнням – це зовнішні експонати, що входять до складу комплексу.                                  

Збудований у 1935-1937 роках командний  пункт представляє собою унікальну підземну фортифікаційну споруду, яка є системою потерн з розташованими по їх сторонах великими приміщеннями. Всі вироблення вирубані в скельних породах і посилені бетонними обрамленнями. Глибина залягання вироблень по вертикалі від 10 до15 м., висота приміщень від 2.5 до4.0 м., загальна довжина коридорів близько152 м, а їх ширина 1.1м.  Площа  всіх 30 кімнат близько400 кв. м.  Об’єкт обладнаний вбудованим колодязем, що використовується і до нинішнього часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коростень #травневі свята #Скеля #військовий комплекс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...