• Головна
  • Житомирянка ввійшла в десятку «Жінок року» України
звання
18:05, 2 травня 2014 р.

Житомирянка ввійшла в десятку «Жінок року» України

звання

Директору Житомирського міського центру соціальних служб для сім'ї ,дітей та молоді Ользі Юрченко за рішенням Федерації жінок за мир у всьому світі присвоєно звання «Жінка року» у номінації  «Жінка – діяч соціальної сфери».

Церемонія нагородження відбулася 29 квітня2014 року у Києві під час проведення Міжнародної конференції «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру», присвяченій Дню матері.

Це звання щорічно присвоюється нашим співвітчизницям, які зробили вагомий  вклад у розбудову гармонійного суспільства та досягли успіхів у державній, громадській, політичній діяльності, різних сферах суспільного життя.

У цьому році було відзначено 10 кращих українок. Для жіночої краси є свої секрети. Мета операції бандажирование желудка - у зменшенні обсягу їжі, що з'їдається, і відповідно, в зниженні кількості споживаних калорій. Ця мета досягається шляхом накладення шлункового бандажу на верхню частину шлунка, відразу під стравоходом. Накладений бандаж надає шлунку форму пісочного годинника

Довідка: за майже десятирічну працю у соціальній сфері , впровадження молодіжної та сімейної політики підтримки сімей, дітей та молоді, які мають життєві проблеми чи знаходяться у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, Юрченко О.І. була нагороджена, Подякою прем’єр-міністра України, почесними грамотами, грамотами міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Житомирської обласної ради, відзнакою «За заслуги перед містом ІІІст».  За розвиток волонтерського руху на міжнародному рівні, професійне впровадження європейських інновацій соціальної роботиу 2010 році було присвоєно звання «Посол миру».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ОльгаЮрченко #жінкароку #соціальнийдіяч #звання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...