• Головна
  • При Житомирському міському голові створили раду старійшин
16:21, 5 травня 2011 р.

При Житомирському міському голові створили раду старійшин

При Житомирському міському голові створили раду старійшин. До її складу увійшли почесні громадяни міста, які усе своє життя трудилися для його блага. Дружна порада потрібна кожній людині, а особливо тій, яка очолює велике місто, зазначив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Створити раду старійшин було його мрією, тепер вона стала реальністю.

Володимир Дебой - Житомирський міський голова: "Я душею відчував, що потрібно свої рішення звіряти із старшими, людьми, які мають досвід, завдяки яким ми маємо сьогоднішні будинки, мости і монументи...”

У своїй діяльності новостворена організація рівнятиметься на містах з гарним досвідом роботи, наголосив один з старійшин Валентин Острожинський. Благоустрій міста, комунальна сфера, впорядкування тротуарів і монументів, усе це першочергові завдання для роботи.

Валентин Острожинський - почесний громадянин міста Житомира: "Я думаю, що такі елементи громадського суспільства будуть лише на користь місту і Володимир Михайлович зробив правильний крок”.

Микола Коренєв - заслужений будівельник України: "Треба визначати больові точки міста, найбільші проблеми і зрозуміло, що який би не був голова, один він не справиться. Йому треба опиратися на раду старійшин чи актив”.
На першому засіданні рада старійшин обрала голову Валентина Острожинського та його заступника Миколо Коренєва. На травень запланували і наступні збори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...