• Головна
  • Понад 216 тисяч житомирян зможуть проголосувати за нового Президента України 25 травня
списки виборців
09:04, 5 травня 2014 р.

Понад 216 тисяч житомирян зможуть проголосувати за нового Президента України 25 травня

списки виборців

ЦВК, окружна виборча комісія Державного реєстру виборців (ДРВ) України запрошують українців упевнитися в правильності інформації про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців.

Перевірити наявність себе у списку виборців, правильність даних житомиряни можуть:

1) Прямо через Інтернет пройшовши нескладну процедуру реєстрації на сайті ДРВ www.drv.gov.ua в «особистому кабінеті». Система отримує від Вас запит на перевірку і обіцяє надіслати відповідь на електронну пошту, вказану при реєстрації. 

2) До 19 травня включно прийти безпосередньо до органів реєстру, які в Житомирі розміщені в райрадах Богунського (вул Перемоги, 55) і Корольовського (пл.Польовавая, 8) районів Житомира, захопивши з собою паспорт. Якщо не виявите себе в списках, побачите неточності - на місці пишете заяву + копія сторінок паспорта.

3) До 19 травня включно звернутися з аналогічною заявою до дільничної виборчої комісії (ДВК) звичайної виборчої дільниці. В даному випадку Ваша ДВК зіграє роль листоноші - вона має право тільки передати Вашу заяву (копія паспортних даних) до органу ведення Державного реєстру виборців.

Увага! Стаття 35 ЗУ «ПРО вибори Президента України»

Порядок внесення змін до уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці

Частина третя: У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

Нагадуємо - позачергові вибори Президента України призначені на 25 травня (Неділя).
Звертаємо увагу, що за календарним планом Цвк по підготовці до виборів Президента України 25 травня та частини першої статті 24 ЗУ «Про вибори Президента України» створення дільничних виборчих комісій звичайних та спеціальних виборчих дільниць повинно відбутися не пізніше вісімнадцяти днів до дня виборів, тобто до 6 травня включно.

В окружній виборчій комісії №63 р. Житомир (пл. Перемоги, 6) повідомляють, що понад 216 тис. житомирян зможуть проголосувати за нового Президента України 25 травня на 114 виборчих дільницях міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #вибори #списки виборців #ЦВК #ДВК
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...