• Головна
  • На військових кладовищах Житомира пройшли мітинги-реквієми
14:50, 6 травня 2011 р.

На військових кладовищах Житомира пройшли мітинги-реквієми

6 травня 2011 року на Богунському та Корольовському кладовищах міста Житомира пройшли мітинги-реквієми та урочисте покладання квітів з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Заходи відбулися за участю ветеранів, керівництва обласної та міської влади, представників громадських організацій, працівників органів влади, підприємств, організацій міста, духовенства, військових та молоді.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих.

“Ми знаходимося на святій землі, де покояться тіласотень солдатів, які не дожили до сьогоднішнього дня, але які на віки залишаються у світлій пам'яті прийдешніх поколінь. Для мене сьогодні честь бути поряд з вами, дорогі ветерани”, - зазначив міський голова Володимир Дебой.

Міський голова зауважив, що День Перемоги — це свято, на яке нікого не запрошують: кожен іде за покликом душі. “Для мене була найвища честь іти поряд з дідусем в колоні ветеранів 9 травня. І сьогодні я радий, що на вшанування пам'яті загиблих у роки війни прийшла молодь — учні навчальних закладів, курсанти”, - сказав В.Дебой.

По завершенні виступів офіційних осіб та ветеранів відбулася церемонія покладання квітів до солдатських могил.Управління по зв'язках з громадськістю міської ради

Оголошення
live comments feed...