10:37, 12 травня 2014 р.
На Житомирщині районна лікарня через завищування цін «попала» на штраф
Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Овруцьку центральну районну лікарню на 8 тис грн. за зловживання монопольним становищем на ринках послуг з проведення медичних оглядів.
В ході розгляду справи виявлено, що лікарня, надаючи послуги з проведення медичного огляду осіб (при прийнятті на роботу), проведення медичного огляду водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів, проведення медичного огляду для отримання дозволу на право носіння зброї, видачі довідки про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; видачі сертифікату про проходження наркологічного огляду з аналізом крові на ГГТ, протягом 2010- 2013 років та поточного періоду 2014 року завищувала їх вартість шляхом, зокрема, включення до калькуляції витрат, які не відносяться до собівартості зазначених послуг.
Враховуючи зазначене, Відділення зобов’язало лікарню припинити порушення та привести вартість послуг до обґрунтованого рівня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
16 січня
ТОП новини
Оголошення
09:58, Сьогодні
09:25, 7 січня
12:18, 13 січня
11:45, 13 січня
8
16:34, 10 січня
live comments feed...