• Головна
  • ДУСя не дає спокою працівникам Житомирського лікеро-горілчаного заводу
відео
16:41, 13 травня 2014 р.

ДУСя не дає спокою працівникам Житомирського лікеро-горілчаного заводу

відео

Державне управління справами ніяк не вирішить мирним шляхом питання, щодо призначення генерального директора ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод».

Все почалося 30 квітня 2014 року, коли діючого, на той час, генерального директора викликали «на килим» та завуальовано попросили написати заяву на звільнення, за так званою, угодою сторін.

Того ж дня ДУС призначив на посаду гендиректора  Касіча Ігоря Петровича, людину з дуже сумнівною репутацією, яка свого часу належала до ТОВ «Інвест-Капітал-Груп».   В 2010-2011 рр. ТОВ «Інвест-Капітал-Груп» при безпосередній участі Касіча І.П  майже довело підприємство до банкрутства, створивши 32 млн.грн боргу. (Вину ТОВ «Інвест-Капітал-Груп» доведено в судовому порядку, але борг заводу товариством не повернуто), також товариством було майже зруйновано мережу фірмових магазинів.

Працівники заводу, всім колективом відстояли завод та не пустили новопризначеного директора. Колектив заводу написав офіційне звернення до керівництва ДУСу, в якому попросив скасувати призначення Касіча І.П та повернути на посаду ген. директора Спірідонова О.А. або ж погоджувати призначення нового директора із колективом.

Представник ДУСу Ратушняк О.В. виступив зі зверненням до колективу, що інформація щодо причетності Касіча та ТОВ «Інвест-Капітал-Груп» йому не відома і запевнив, що це питання буде вирішено. Також Ратушняк О.В. запевнив працівників заводу, що їх було почуто і до них дослухатимуться у подальшому.

Здавалося б, що за таких подій держава й справді б мала взяти до уваги думку 512 працівників заводу, проте… Для окозамилювання та приспання пильності колективу ДУСя 08 травня 2014 року призначає т.в.о. генерального директора ДП «ЖЛГЗ» Макаренка О.В., першого заступника генерального директора. Начеб-то, все б мало влягтися, як мінімум до виборів, але ж ДП «ЖЛГЗ» - кістка в горлі ДУСа.

12 травня 2014, обманним шляхом, під приводом «чашечки кави» ДУС приїздить до ДП «ЖЛГЗ» і намагається представити заводу нового генерального директора, як то кажуть «один – краще другого». Представляти чергового гендиректора приїхали керівник секретаріату ДУСа Лісовський Ю.І та завідувач відділу кадрів Сергієнко Д.В.

Такого хамства та зневаги від представників ДУСу працівники заводу ще не чули. Представники ДУСу неодноразово підкреслили те що, власник заводу це держава, а держава, по їх словам, - не є народ!

На питання працівників заводу: «Хто із працівників поніс відповідальність за призначення Касіча І.П.?» ми отримали відповідь, що призначення було помилковим, ДУС вибачається, але відповідальності ніхто за це не нестиме…

На посаду гендиректора було призначено Пиртко С.А, людину, яка очолювала ліквідаційну комісію у «Київспирт». Виникає ряд питань:

1. для чого такий поспіх із призначенням гендиректора?

2. Яким чином фахівець із ліквідації розвиватиме виробниче підприємство?

3. Хто «поклав око» на ДП «ЖЛГЗ»?

Колектив заводу виклав свою думку як працівникам ДУСу, так і новому директору, але як вже бачимо, ніхто до цієї думки не прислухається…

Нагадаємо, що, перестраховуючись, аби новопризначений керівник не взяв підприємство силою, чоловіки-працівники заводу самостійно охороняють підприємств. В очікуванні вторгнення або силового захвату колектив заводу буде відстоювати свою позицію узгодження нового гендиректора з працівниками.

Відео: 12 травня 2014 рік, представлення гендиректора.

Як повідомлялось раніше, Тому люди вирішили самостійно забезпечити цілісність заводу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #лікеро-горілчаний завод #Касич #ДУС #працівники #Житомирський стандарт #Житомирська на бруньках #приватизація,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...