• Головна
  • На Житомирщині газифіковано ще одне село
газифікація
17:01, 13 травня 2014 р.

На Житомирщині газифіковано ще одне село

газифікація

Довгоочікуваного блакитного вогника дочекалися і жителі села Веприн Радомишльського району. 13 травня відбувся урочистий пуск газу до мереж і житлових будинків цього населеного пункту.

Одним із важливих кроків у напрямку поліпшення добробуту людей на селі є процес газифікації сільських населених пунктів. Так, до села Веприн Радомишльського району зведено підвідний газопровід високого тиску D 140 мм протяжністю 3,4 км (два шафових газорегуляторних пункти) і розподільчі газопроводи середнього тиску протяжністю 15,4 км.

Замовником і підрядником будівництва підвідного газопроводу виступив ПАТ «Житомиргаз». Фінансування робіт здійснювалося за інвестиційною програмою коштом ПАТ «Житомиргаз». Вартість основних фондів підвідного газопроводу, які вводяться в експлуатацію, становить 1 млн 574 тис. грн. На спорудження розподільчих газопроводів спрямовано 1 млн 848 тис. грн. Замовник – вуличний кооператив, підрядник – ПАТ «Житомиргаз».

Загалом, до газопостачання можуть бути підключені 526 житлових будівників у Веприні. Для початку охочі мають долучитися до кооперативу, який наразі там налічує 296 членів. Разом із тим, очікується газифікація місцевої школи, фельдшерсько-акушерського пункту, клубного закладу і дитячого садочку.

Загальна вартість робіт із газифікації села Веприн Радомишльського району становить 3 млн 423 тис. грн. Кожному із місцевих підключення газу обійшлася в середньому від 26-ти до 36 тис. грн. Будівництво розпочалося у 2012-му році, а завершилося цьогоріч. Станом на 01.05.2014 р. газифіковано 150 житлових будинків.

Зрештою, менше року знадобилося, аби побудувати підвідний і розвідний газопроводи у селі Веприн. Сільський голова Віталій Старовойт зауважив, що значною у цій справі є заслуга спеціалістів ПАТ «Житомиргаз».

Зі свого боку, голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко зазначив, що на сьогодні Житомирщина газифікована на 38% (у 2011-му році – 36%). Це один із найгірших показників у державі. Хоча Валентин Ющенко зауважує, що «Житомиргаз» наразі розробляє ряд проектів, спрямованих на поліпшення стану газифікації області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Радомишльський район #Веприн #газифікація #газ #13 травня #запуск #Житомиргаз
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...