17:00, 11 травня 2011 р.

Змагання юних рятувальників

Практичне закріплення знань, отриманих учнями загальноосвітніх шкіл при вивченні за навчальними програмами питань з безпеки життєдіяльності будуть відпрацьовуватися у ході обласного збору - змагання "Школа безпеки". З 12 по 14 травня така можливість з'явилась у школярів нашої області, бо саме в ці дні в селі Зарічани Житомирського району відбудуться обласні змагання.
В області вже більше 10 років діє осередок руху "Школа безпеки", який і займається питаннями підготовки дітей, молоді до дій у різного роду надзвичайних та екстремальних. ситуаціях.
У підготовці цих змагань також беруть участь Зарічанська сільська рада, навчально - методичний центр з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності в області управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, управління у справах сім'ї, молоді та спорту, управління освіти і науки облдержадміністрації, головне управління МНС та УМВС України в області, обласний комітет Товариства Червоного Хреста.
Що ж до учасників, то в цьому році на змагання сподіваємось приїдуть команди з усіх міст та районів області.
Основне ж завдання таких змагань - через конкретні дії максимально знизити можливість попадання дітей, підлітків в ситуації, що загрожують їх життю і здоров'ю.

Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління
по зв'язкам з громадскiстю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...