• Головна
  • З турботою та во ім’я захисту дітей
11:00, 12 травня 2011 р.

З турботою та во ім’я захисту дітей

11 травня 2011 р. на кафедрі соціальної педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка проведено лекційно-тренінгове заняття у рамках реалізації проекту «Задоволення потреб дітей, які постраждали від сексуальної експлуатації в туризмі та торгівлі дітьми» для соціальних педагогів шкіл міста.

Мета проекту - зміцнення національної системи ідентифікації постраждалих дітей та надання їм кваліфікованої допомоги шляхом підготовки фахівців центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей, соціальних педагогів.

До реалізації даного проекту залучені 5 областей України , зокрема Житомирська, Київська, Львівська, Харківська, Одеська.

Організатор заходу: Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із кафедрою соціальної педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка, Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда – Україна» та управлінням освіти Житомирської міської ради.

За оцінками експертів, рівень сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей може зрости в період проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу (Євро-2012). Адже в цей час до нашої країни приїде велика кількість футбольних вболівальників. Серед них і туристи, що подорожують в певні країни з метою отримати сексуальні послуги від дітей, а також ті, хто принагідно скористається такою можливістю.

Саме зараз час об’єднати зусилля державних, неурядових організацій та бізнес структур для запобігання такому розвитку подій та підготовки фахівців, які можуть ідентифікувати дітей, які постраждали від сексуального насильства та сексуальної експлуатації та надати їм кваліфіковану допомогу.

 

З турботою та во ім’я захисту дітей, фото-1
З турботою та во ім’я захисту дітей, фото-2
З турботою та во ім’я захисту дітей, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...