• Головна
  • На Житомирщині вибори можуть бути дійсно гарячими, при чому в прямому сенсі, - говорять в Держнагляді
пожежна безпека на дільницях
12:05, 16 травня 2014 р.

На Житомирщині вибори можуть бути дійсно гарячими, при чому в прямому сенсі, - говорять в Держнагляді

пожежна безпека на дільницях

На об’єктах виборчої кампанії 2012 року органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки в районах, місті Житомирі зафіксовано понад 14 тис. порушень пожежної безпеки, з яких понад 2,5 тис. залишилось неусунутими.

Характерними порушеннями вимог є відсутність установок пожежної сигналізації (635 об’єктів) та їх несправність (247).

На 15 об’єктах (Олевський, Червоноармійський, Ємільчинський, Любарський, Попільнянський райони) були відсутні джерела зовнішнього протипожежного водопостачання, на 42-х - джерела водопостачання непридатні до використання (Бердичівський, Ємільчинський, Лугинський, Любарський, Олевський, Попільнянський, Романівський, Ружинський, Червоноармійський та Чуднівський райони).

Лише 60% об’єктів були забезпечені первинними засобами пожежогасіння. Найгірше становище спостерігалось у Брусилівському районі, де жодна виборча дільниця не була забезпечена такими засобами. Аналогічна ситуація спостерігалась в Олевському, Ємільчинському, Черняхівському та Житомирському районах.

На 51-й виборчій дільниці (Андрушівський, Брусилівський, Володарсько-Волинський, Житомирський, Лугинський, Любарський, Малинський, Новоград-Волинський, Народицький, Овруцький, Радомишльський та Романівський райони) електромережа експлуатувалась з порушеннями вимог пожежної безпеки.

Одним з прикладів незадовільної підготовки до проведення виборів стала пожежа, яка виникла на виборчій дільниці №226 с. Здоровець Ємільчинської селищної ради Ємільчинського району. Приміщення будівлі протягом тривалого часу не експлуатувались, електроенергія та телефонний зв’язок були підключені тільки перед завезенням бюлетенів. Для підтримання належного температурного режиму було розпочато топлення печі, яке через неякісне утеплення будівлі проводилось майже безперервно, внаслідок чого сталася пожежа у приміщенні виборчої дільниці. Завдяки своєчасному виявленню пожежі черговий працівник міліції евакуював бюлетені та сповістив пожежну частину Ємільчинського району.

Мали місце інші характерні порушення правил пожежної безпеки на виборчих дільницях: відсутність електричних ліхтарів на випадок відключення електропостачання, план-схем евакуації людей на випадок пожежі, відповідних заходів безпеки тощо.

З метою забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів під час підготовки і проведення 25 травня 2014 року виборів Президента України пропонується: проаналізувати стан пожежної безпеки об’єктів, задіяних на вибори Президента України, та розглянути дане питання на нарадах з керівниками територіальних виборчих комісій, керівниками органів місцевого самоврядування тощо; організувати перевірки стану пожежної безпеки підпорядкованих об’єктів щодо їх підготовленості до виборів Президента України; організувати чергування членів місцевої, відомчої пожежної охорони, членів ДПД та інших добровільних формувань на виборчих дільницях під час голосування; вжити заходів по забезпеченню приміщень необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, проведенню технічного обслуговування вогнегасників, комплектуванню пожежних щитів, необхідним інвентарем, приведенню у належний стан систем пожежної автоматики, оповіщення людей про пожежу та димовидалення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #вибори #пожежі #пожежна безпека #держнагляд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...