• Головна
  • У Житомирі анмонопольний комітет надав облраді рекомендації про проведення тендерів
14:08, 16 травня 2014 р.

У Житомирі анмонопольний комітет надав облраді рекомендації про проведення тендерів

Антимонопольний комітет України надав рекомендації Житомирській обласній раді стосовно вжиття заходів щодо припинення дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію при проведенні конкурсного відбору претендентів (учасників конкурсів) на право оренди комунального нерухомого майна.

Житомирською обласною радою були прийняті рішення, якими для претендентів на участь у конкурсі на право оренди комунального нерухомого майна встановлено додаткову умову, не передбачену чинним законодавством.

Ця умова штучно обмежила права та можливості окремих учасників брати участь у конкурсі на право оренди цього майна.

Поширення такої практики може призвести до запровадження неконкурентних засад при проведенні конкурсів (тендерів) та створення переваг для окремих суб’єктів господарювання.

У зв’язку з чим Антимонопольний комітет України надав Житомирській обласній раді рекомендації вжити заходів щодо припинення дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію при проведенні конкурсного відбору претендентів (учасників конкурсів) на право оренди комунального нерухомого майна.

Про результати розгляду рекомендацій Житомирська обласна рада зобов’язана повідомити Антимонопольний комітет України у місячний строк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #облрада #антимонопольний комітет #рекомендації #тендери #конкурси
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...