• Головна
  • У Житомирі пройшов семінар-тренінг «Дитинство без насилля».
семінар
15:47, 17 травня 2014 р.

У Житомирі пройшов семінар-тренінг «Дитинство без насилля».

семінар

Днями на базі комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2» провели семінар-тренінг «Дитинство без насилля».

Захід відбувся за підтримки управління освіти і науки Житомирської ОДА, департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту ЖОДА, служби у справах дітей ЖОДА, Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та житомирської міської громадської організації «Клуб громадської опіки».

У семінарі-тренінгу взяли участь представники управління освіти і науки ЖОДА, кримінальної міліції у справах дітей, служби дільничних інспекторів міліції та студенти ЖДУ імені Івана Франка.

Тренінг проводили педагоги КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2» - соціальний педагог Олег Поліщук і практичний психолог Наталія Блохіна.

«Актуальність проблеми попередження насильства в сучасному суспільстві зумовлена не тільки збільшенням фактів психологічного, фізичного, сексуального насилля, а і небажанням соціуму розглядати це питання відкрито. Думка про те, що насильство трапляється лише у проблемних сім'ях, – давно стала міфом. Адже, воно властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому», - розпочав соціальний педагог Олег Поліщук.

На порядку денному розглядалися питання попередження насильства у сім’ї, знущання над дітьми, роль міліції у вихованні майбутнього покоління і законодавчі ініціативи правоохоронців. Особливий акцент зроблено на проблемних сім’ях з дітьми та насильстві над дітьми.

«Перед тим, як виховувати своїх дітей, потрібно виховати себе. І починати потрібно з себе, а не шукати причини в чомусь іншому. Зазвичай батьки подають дітям поганий приклад. Як від дитини можна вимагати того, чого ти сам не робиш?», - наголосила оперуповноважена кримінальної міліції в справах дітей Інна Бондарчук.

Учасники семінару-тренінгу дійшли до висновку, що досягнення позитивних результатів у протидії насильству в сім’ї щодо дітей можливе тільки за умови соціального партнерства державних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості й розробки механізму міжвідомчої взаємодії у цих питаннях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #школа-інтернат #діти #дитинство без насилля #семінар #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...