
фото, відео
17:31, 17 травня 2014 р.
«Львівські друзі» приїхали в Житомир для захвату лікеро-горілчаного заводу
фото, відео
Неспокій вже понад два тижні царює на Житомирському лікеро-горілчаному заводі. Люди обурені, як ДУС безвідповідально призначає нових гендиректорів на підприємство та просто не чує думки працівників заводу. Крім того, працівники вже не знають, на які штурми, силові захвати та підлості готує новопризначене керівництво.
Сьогодні, 17 травня знову на підприємстві здійнявся галас. Новий директор державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» за підтримки людей в камуфляжі, озброєні монтировками, намагався пройти на територію підприємства.
Так, камера спостереження заводу чітко зафіксувала, що о 7:55 прибув Сергій Пиртко разом з людьми у жилетках. На відео видно як налаштовані рішуче увійти на територію підприємства чоловіки, а також вони порвали плакати на паркані заводу.
Працівникам заводу за допомогою місцевих загонів самооборони і автомайдану вдалося «відбити атаку», а двох бійців з монтировками затримали і здали міліції. Затримані пояснили правоохоронцям, що "холодна зброя" призначалась для відкривання прохідної, а не для працівників.
До речі, пройти новому директору на підприємство допомагали бійці з «Сотні Лева». Активісти львівської сотні Майдану розповіли, що ситуацію в Житомирі знають тільки з уст свого сотника. Їм сказали сьогодні о 7:00 бути тут, аби «законно обраному» директору допомогти пройти на завод.
Лише після прибуття на місце конфлікту нардепа Геннадія Зубка львівські майданівці швидко зникли. Варто зауважити, що Сергій Пиртко називав своїхспутників "львівськими друзями".
Після того житомирський політик намагався пояснити Сергію Пиртко, який призначений Державним управлінням справами при Адміністрації президента керувати підприємством, що в Житомирі не можна діяти силою. Колектив державного підприємства хоче, щоб кандидатури нового керівника погоджували з ним і побоюється, що «заслані козачки» обанкрутять відомий завод зі столітньою історією і приватизують популярні бренди - «Житомирська на бруньках», «Президентський стандарт», «Житомирський стандарт».
Також було згадано, що на зустрічі в Державному управлінні справами його керівник Олег Чернецький обіцяв, що для виходу з ситуації буде знайдено компромісне рішення і ніяких силових захоплень підприємства не буде.
Нового директора на підприємство так і не пустили, а Геннадія Зубка запросили на збори трудового колективу. Під час зборів відбулася телефонна розмова народного депутата з нинішнім керівником Адміністрації президента Сергієм Пашинським: він звинувачував Зубка у використанні ситуації на заводі для агітації за Порошенка, а Зубко пропонував відправити для зустрічі з колективом, якому, за словами Пашинського "промили мізки", в. о. керівника ДУС Чернецького. Крім того, Зубко показав звернення 8 народних депутатів до А.П. Яценюка, аби посприяти оптимальному вирішенню ситуації на заводі та не дати підприємству "піти по рукам".
Залучитись підтримкою місцевої та обласної влади, Житомирському ЛГЗ сприяють активісти Майдану.
Нагадаємо, що 14 травня працівники Житомирського ЛГЗ пікетували під ДУС та Верховною Радою. У Києві пообіцяли владнати непорозуміння. Але стало не ліпше, як ми можемо сьогодні переконатись. Люди на заводі говорять, що це тільки початок і наступні дві доби будуть спекотними. Працівники ЛГЗ готові обороняти підприємство від "грязних рук" дерикторів з ДУСа. Головне, як зазначили мітингуючі, це протриматись до 25 травня. Люди вірять, що, можливо, вибори, змінять ситуацію.
05 квітня 2014 року представники ДУСу, в особі Ратушняка О.В. та Петрука В.В. привезли на знайомство нового директора. Працівники заводу, всім колективом відстояли завод та не пустили новопризначеного директора. Колектив заводу написав офіційне звернення до керівництва ДУСу, в якому попросив скасувати призначення Касіча І.П та повернути на посаду ген. директора Спірідонова О.А. або ж погоджувати призначення нового директора із колективом. 12 травня 2014, обманним шляхом, під приводом «чашечки кави» ДУС приїздить до ДП «ЖЛГЗ» і намагається представити заводу нового генерального директора, як то кажуть «один – краще другого».
Як повідомлялось раніше, працівники ЛГЗ звернулися за підтримкою до Державної служби охорони. Але за невідомими вказівками з Києва в охороні заводу відмовили. Тому люди вирішили самостійно забезпечити цілісність заводу.
За подальшим розвитком подій слідкуємо й надалі...
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:49
Вчора
20:55
17 березня
ТОП новини
Оголошення
09:20, 7 березня
09:46, 16 березня
09:20, 7 березня
09:46, 16 березня
09:20, 7 березня
live comments feed...