• Головна
  • Нарешті облдержадміністрація зацікавилась Житомирським лікеро-горілчаним заводом
10:09, 20 травня 2014 р.

Нарешті облдержадміністрація зацікавилась Житомирським лікеро-горілчаним заводом

19 травня відбулася виїзна нарада облдержадміністрації, яку очільник області Сидір Кізін провів на Житомирському лікеро-горілчаному заводі. У нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ірина Супрун, керівники правоохоронних органів, податкової, фінансової інспекції, а також колектив заводу.

Метою виїзного засідання стало вивчення ситуації, що відбувається на підприємстві, безпосередньо на місці. Вивчення документів, призначення перевірки фінансово-господарської діяльності, з’ясування юридичного статусу підприємства, оскільки є укази Президента про те, що підприємство повинно було бути передано в сферу управління Міністерства агропромислової політики.

На даний час управління державним майном державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» здійснює Державне управління справами. Є Указ Президента, відповідно до якого підприємство ще у 2008 році повинно було бути передано в сферу управління Міністерства аграрної політики і продовольства. Сидір Кізін повідомив, що звернувся до Міністерства з пропозицією виконати указ Президента та постанову Уряду і передати підприємство в сферу управління Міністерства аграрної політики і продовольства. В даний час звернення розглядається.

Очільник області вислухав пояснення голови профспілкового комітету Мирослава Кучера та першого заступника генерального директора підприємства Олександра Макаренка, який відповідно до розпорядження Державного управління справами з 8 травня 2014 року є т.в.о. керівника заводу. З їх слів, підприємство не має заборгованості з виплати заробітної плати, є прибутковим, сплачує податки. Люди протестують проти незрозумілих призначень керівників з боку Державного управління справами і рішення цього органу щодо приватизації підприємства. Це викликало обурення народу. Люди більше 2-х тижнів намагаються відстояти свою позицію.

Поговоривши з людьми, голова облдержадміністрації заявив, що облдержадміністрація зацікавлена в тому, щоб на території області працювало підприємство, яке є одним з найбільших платників податків. Щоб підприємство стабільно працювало і не було втягнуто в жодні корупційні схеми, буде створено робочу комісію облдержадміністрації, куди увійдуть керівники правоохоронних органів, податкової інспекції До її складу було запропоновано долучитися тимчасовому керівнику підприємства, голові профспілкової організації, а також представникам громадських організацій.

Сидір Кізін також запевнив колектив заводу у тому, що підприємство не буде закрито чи приватизовано.

Нагадаємо, що з

У Києві пообіцяли владнати непорозуміння. Але стало не ліпше, як ми можемо сьогодні переконатись. Люди на заводі говорять, що це тільки початок і наступні дві доби будуть спекотними. Працівники ЛГЗ готові обороняти підприємство від "грязних рук" дерикторів з ДУСа. Головне, як зазначили мітингуючі, це протриматись до 25 травня. Люди вірять, що, можливо, вибори, змінять ситуацію.

  Працівники заводу, всім колективом відстояли завод та не пустили новопризначеного директора. Колектив заводу написав офіційне звернення до керівництва ДУСу, в якому попросив скасувати призначення Касіча І.П та повернути на посаду ген. директора Спірідонова О.А. або ж погоджувати призначення нового директора із колективом. 

Як повідомлялось раніше,  Тому люди вирішили самостійно забезпечити цілісність заводу.

За подальшим розвитком подій слідкуємо й надалі...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #лікеро-горілчаний завод #Касич #ДУС #працівники #Житомирський стандарт #Житомирська на бруньках #приватизація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...