• Головна
  • РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу
09:00, 17 травня 2011 р.

РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу

Більшість матчів 2 туру, які відбулись 15 травня, відзначались великою напруженістю та безкомпромісністю.
На відміну від попереднього туру, в якому не було зафіксовано нічийних результатів, звітний тур приніс відразу чотири нічиї. Проте назвати результати цих матчів «мирними» не можна, адже боротьба в цих матчах була надто напруженою. Надпринциповий матч відбувся у Вертокиївці між командами Кодні та Кам’янки, які минуло року були лідерами чемпіонату. Такою ж напруженою була боротьба між командами Садок та Зарічан. Серед нічийних матчів варто відмітити гру між Інтерстилем та Станишівкою. Команда «Інтерстиль», не використавши в першому таймі чимало гострих моментів, пропустила м’яч за дві хвилини до завершення і втратила перемогу. Цікавою також виявилась гра Левків – Висока Піч. Високопічська команда повівши в рахунку 4:1 заспокоїлась і дозволила левківцям скоротити відставання до мінімуму, однак в напруженій кінцівці гри відстояла перемогу.

Вертокиївка – «Танкіст» (Новогуйвинське) 0:8 (0:4)
Садки – Зарічани 1:1 (0:0)
Кам’янка – Кодня 1:1 (0:1)
Ліщин/Лука – Оліївка 1:1 (1:0)
Березівка – Глибочиця 2:5 (0:2)
«Промінь» (Левків) – Висока Піч 3:4 (1:4)
«Кристал» (Озерне) – Вереси 9:1 (3:1)
«Інтерстиль» (Тетерівка) – Станишівка 1:1 (1:0)
«Метеор» (Василівка) – Іванівка 5:1 (2:1)
Троянів – Сінгури 3:1
«Губернія» (Вереси) – «Атлет» (Гуйва) 0:2

Ось так поступово і набирає обертів чемпіонат. Команди стають більш зіграними, а матчі рівнішими і напруженішими. Тож запрошуємо усіх любителів футболу на матчі 3 туру, які відбудуться 21 та 22 травня на стадіонах у Вертокиївці, Вересах, Левкові, Кам’янці та Гуйві.
Нагадую, що про хід чемпіонату висвітлюється в районній газет «Сільське життя». Також новини чемпіонату можна знайти на офіційному сайті федерації www.ffzt.org.ua, а також на сайтах www.zhitomir-info,  www.zhitomirnews.com, www.zt.20minut.ua, www.0412.in.ua.