• Головна
  • Житомирська презентація книги «Україна-Японія: дерев'яна архітектура»
10:00, 17 травня 2011 р.

Житомирська презентація книги «Україна-Японія: дерев'яна архітектура»

Запрошуємо всіх бажаючих 17 травня на презентації книги-альбому Галини Шевцової «Україна-Японія: дерев'яна архітектура».

Презентації відбудуться:
13:00 - Державний університет ім. І. Франка, історичний факультет, ауд. 101
15:00 - Центр Інтелектуального Дозвілля («КНИГОМАНІЯ»+«КАВОМАНІЯ»), вул. Московська, 24-Б, ТЦ «КВАДРАТ», 3-й поверх.

Про книгу: Цікавий та оригінальний підхід до дослідження культури двох абсолютно різних країн ставить за мету ознайомити українського читача з невичерпною скарбницею світової спадщини філософського, соціально-політичного та культурологічного напрямів життя.

Про автора: Галина Шевцова, кандидат архітектури, фотохудожник і Тошіо Сакураї, архітектор-реставратор, професор Університету Кінкі. Книга «Україна-Японія: дерев'яна архітектура» – проект, присвячений дерев'яній архітектурі Японії та України в контексті традиційної культури, міфології та релігії. У книгу вміщено значну кількість кольорових авторських фотографій українських та японських споруд (від витоків до ХІХ ст.) на тлі пейзажу.

Диплом IX Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» у номінації «За кращу видавничу серію – 2007» (Серія «Грані світу») (березень, 2008);

Диплом І-го ступеня ІІІ Міжнародного конкурсу країн-участниць СНД «Мистецтво книги» у номінації «Діалог культур» (серпень, 2006).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...