• Головна
  • У Коростишеві із запізненням, але представлено нового голову райдержадміністрації
кадрові зміни
09:38, 28 травня 2014 р.

У Коростишеві із запізненням, але представлено нового голову райдержадміністрації

кадрові зміни

Розпорядженням в.о Президента України № 890/2014-рп головою Коростишівської районної державної адміністрації Житомирської області призначено Романа Михайлича.

Офіційне представлення новопризначеного керівника Коростишівського району відбулося 27 травня, за участі голови облдержадміністрації Сидора Кізіна та голови районної ради Гриценка Віктора Григоровича.

У своєму виступі Роман Михайлич зазначив про те, що Коростишівщина має багато досягнень, але поряд із тим в районі є ряд проблем, які потребують нагального вирішення. В першу чергу, керівник району запропонував усім працівникам апарату райдержадміністрації заповнити підготовлені картки, в яких вони мають вказати свої досягнення та пропозиції щодо вдосконалення роботи державних службовців для надання послуг європейського рівня населенню та представникам бізнесу. Окрім цього, Роман Михайлич має намір розробити стратегічний план розвитку Коростишівського району.

Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що вивчить проблеми малого та середнього бізнесу і докладе зусиль до того, аби забезпечити для нього сприятливі умови. Він підтримує розвиток підприємництва. Але поряд із тим, виступає за те, аби всі працювали прозоро, а податки надходили до місцевого бюджету і використовувалися для потреб району.

Довідково:Роман Михайлич народився в місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Закінчив Національну академію внутрішніх справ (2004 р.) та Національний університет біоресурсів та природокористування України (2009 р.). Має 14 років стажу роботи в органах внутрішніх справ, також особисто видав книгу "Політико-правові засади реформування державної власності в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коростишів #РДА #голова #Роман Михайлич #призначення #Коростишівський район
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...