![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:09, 28 травня 2014 р.
Вийшов фотокалендар пейзажів села Сушки Коростенського району
«Як вікно в глибоке Полісся - цей синіючий скромний пейзаж» - так починається фотокалендар на 2014-2015 роки, який випустили у світ для жителів села Сушки Коростенського району Житомирської області.
Кожен місяць проілюстрований чотирма фотографіями сільських пейзажів. Автор фотографій - фотограф Наталія Радіна. Вона живе в Києві, але часто відвідує Сушки в пошуках мальовничих місць для нових знімків.
Фотокалендар видано за підтримки місцевого сільгосппідприємства «Добре Поле». Його директор Володимир Тарасенко запевняє - це лише перший фотопроект, який підтримали місцеві аграрії.
У 2015 році планується видати фотоальбом з фотографіями мешканців села. Сушковці разом виходять на тепер уже щорічну толоку, спільно святкують День села, пліч-о-пліч вирішують проблемні питання громади.
![sushki-photokalendar.640 sushki-photokalendar.640](/dist-assets/images/cap.jpg)
sushki-photokalendar.640
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...