• Головна
  • Управління юстиції Житомирської області консультує постраждалих майданівців
15:12, 3 червня 2014 р.

Управління юстиції Житомирської області консультує постраждалих майданівців

Головне управління юстиції у Житомирській області інформує , що на виконання доручення Міністра юстиції України Павла Петренка, постраждалі учасники масових акцій громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та члени їх сімей мають право на отримання безоплатної перинної правової допомоги.

Сюди відноситься надання правової інформації, консультацій, роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), доступ до вторинної правової допомоги та медіації, а також нотаріальні послуги, пов’язані з оформленням спадщини. Окрім того, головне управління юстиції запевняє, що державні нотаріальні контори області безоплатно надаватимуть цій категорії громадян додаткові послуги правового характеру.

Постраждалі учасники масових акції громадського протесту та члени їх сімей забезпечуватимуться першочерговим наданням правової допомоги під час роботи громадських приймалень при управліннях юстиції Житомирщини.

У разі звернення зазначених категорій осіб у неприйомні дні та години, керівники Головного та територіальних управлінь юстиції області вживатимуть заходів щодо надання вказаної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #управління юстиції #допомога #права #консультації #Майдан
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...