• Головна
  • Житомирських виші зберігають позиції в рейтингу університетів «Топ 200 Україна»
рейтинг
14:52, 4 червня 2014 р.

Житомирських виші зберігають позиції в рейтингу університетів «Топ 200 Україна»

рейтинг

У восьмому академічному рейтингу 130 місце посідає ЖДУ імені Івана Франка (така ж позиція була і минулого року). На п'ять сходинок піднявся ЖДТУ – з 151 на 146 місце, і на дві – ЖНАУ, зі 170 на 168.

Коли цей рейтинг укладали вперше, у 2007 році, ЖДУ посідав у ньому 112 місце, Житомирський агроекологічний університет – 163, а ЖДТУ – 192.

Незмінними впродовж років залишалися лідери – Київський національний університет імені Тараса Шевченка та НТУУ "Київський політехнічний інститут". Цього року укладачі рейтингу присудили їм спільне перше-друге місце, "враховуючи близькість показників та їх значний відрив від інших університетів".

Загалом в першій десятці чотири київських виші і по два харківських, дніпропетровських та львівських.

При складанні рейтингу до уваги брались якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.

Академічний рейтинг "ТОП 200 Україна" складається міжнародною групою експертів у співпраці з Європейським центром з вищої освіти і центром "Євроосвіта".

Самі укладачі рейтингу визнають – до стовідсоткової об’єктивності ще далеко, але над цим працюють і щороку він стає достовірнішим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #університети #топ-200 #ЖДУ ім. Франка #агро #політех
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...