• Головна
  • У Житомирській тюрмі «довічники» першими в Україні отримали вищу освіту
17:00, 5 червня 2014 р.

У Житомирській тюрмі «довічники» першими в Україні отримали вищу освіту

4 червня 2014 року в Житомирській установі виконання покарань (№8) відбулось вручення дипломів про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра двом засудженим до довічного позбавлення волі. Дипломи засудженим вручала комісія викладачів Житомирського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом на чолі з директором навчального закладу доктором наук в галузі соціології Тамарою Семенюк.

Про це повідомили в прес-службі управління ДПтС України в Житомирській області

У засуджених до довічного позбавлення волі Романа та Сергія (імена змінені з етичних міркувань) багато спільного – обидва майже однолітки (1978 та 1975 року народження), народилися в місті Києві, де і проживали до засудження. Обох було засуджено у 2000 році. І ось тепер у них ще одна спільна на двох «сторінка в біографії» – вони обидва здобули вищу освіту, відбуваючи своє довічне покарання.

Навчання в інституті було платним, за все платили родичі засуджених. Раз на квартал засуджені отримували консультації від викладачів МАУП, які приходили до них в установу. Учбовий матеріал, літературу, контрольні та екзаменаційні матеріали приносили з собою викладачі навчального закладу, вирішені завдання та контрольні адміністрацією Житомирської УВП-8 передавались в Інститут.

«Ми першими в Україні змогли забезпечити реалізацію засудженими до довічного позбавлення свого права на вищу освіту, – зазначив під час спілкування із журналістами заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Бобриньов, – це результат нашої співпраці з Житомирським інститутом МАУП в рамках діючої угоди про співробітництво».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #випрана колонія #довічники #довічне увязнення,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...