• Головна
  • На Житомирщині набуває популярності конкурс для активної молоді «Кращі молоді новатори»
конкурс
17:16, 5 червня 2014 р.

На Житомирщині набуває популярності конкурс для активної молоді «Кращі молоді новатори»

конкурс
Перший Житомирський обласний конкурс "Кращі молоді новатори" набирає все більшого значення, адже його співорганізатором став Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

У впровадженні цікавих ініціатив та проектів молоді сприятимуть Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України і Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку. Проект впроваджується у співпраці з Молодіжним Активом Розвитку області і Департаментом сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

"За підсумками конкурсу молоді новатори, віком до 35 років включно, будуть відзначені у жовтні-листопаді 2014 року, а кращі інвестиційно-привабливі їх проекти запропоновані для потенційних іноземних інвесторів завдяки Держінвестпроекту України, сервісу InvestUkraine та Житомирського РЦІР.

З 10 червня перехід на етап впровадження проекту - поширення інформації серед місцевих органів влади, розміщення оголошень про конкурс у районних і міських друкованих виданнях Житомирської області.
Головна мета конкурсу - знайти активну та прогресивну молодь, яка бажає не лише займатися дослідною діяльністю, а на практиці впроваджувати власні проекти за фінансової підтримки провідних іноземних інвесторів.
Сьогодні у Києві за підтримки Держінвестпроекту України створюється унікальний центр прогресивних технологій - інноваційний парк "Bionic Hill" () вартістю 1 мільярд доларів США. Проекти молоді Житомирщини будуть рекомендовані для включення до впровадження в інноваційному парку.
Одночасно робота ведеться над ініціюванням створення бізнес-інкубатору. Це важливо, адже за весь період інвестування в Житомирську область надійшло 0,7% прямих інвестицій до загального обсягу, який спрямували інвестори в 24 області України. Потенціал області великий і його необхідно реалізовувати. Вагомим є розумовий потенціал. Це один із найнижчих показників, який суттєво впливав з року в рік на відтік за кордон професійних кадрів, нових ідей, які ніхто належним чином не цінував і не розвивав.
Сьогодні започаткована робота не є легкою, але  вона дасть поштовх до формування подальших шляхів поліпшення ситуації" - Віталій Сівко - заступник директора Житомирського РЦІР Держінвестпроекту України, голова Молодіжного Активу Розвитку області.


Довідково:
Держінвестпроект України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності. Діяльність Держінвестпроекту спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.
Сайт Держінвестпроекту України -
Сайт Житомирського РЦІР -
Умови участі у конкурсі "Кращі молоді новатори" -
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #"Кращі молоді новатори" #область #конкурс #Сівко,молодь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...