• Головна
  • У ЖДУ імені Івана Франка вручили відзнаку за меценатство
15:19, 6 червня 2014 р.

У ЖДУ імені Івана Франка вручили відзнаку за меценатство

5 червня в Інституті філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка вперше вручили номінацію «Меценат року».

Благодійники часто творять добро анонімно, так, аби про це ніхто не знав. Проте у ЖДУ імені Івана Франка переконані, що кожна хороша справа потребує визнання заради творення нових ініціатив, доброго прикладу для інших людей, які хочуть допомагати оточуючим, але не знають, із чого почати.

«Cьогодні в ННІ філології та журналістики відбувається непересічна подія, яка своїми витоками пов’язана зі щорічною церемонією вручення іменних стипендій кращим із кращих студентів. Але сьогоднішній захід виглядає як дзеркальне відображення – стипендіати будуть номінувати своїх спонсорів. Вчена рада ННІ філології та журналістики спільно з ректоратом на своєму засіданні прийняли рішення про започаткування номінації «Меценат року» в ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка для кращих із кращих меценатів, котрі допомагають покращити матеріально-технічну базу інституту, є фундаторами та ідейними натхненниками багатьох культурно-мистецьких акцій та конкурсів. На наше переконання, номінація «Меценат року» – це чудова нагода подякувати благодійникам, фізичним особам, організаціям та просто добрим людям, які допомагали долати труднощі та реалізовувати задумані ініціативи, дарували свій час та ресурси», - зауважив директор інституту філології та журналістики Валерій Халін.

Диплом «Меценат року» за багаторічну меценатську допомогу номінанту номер один у нововведеній номінації – меценату і другу інституту філології та журналістики Зої Васильєвій вручила проректор з наукової роботи та міжнародної співпраці ЖДУ імені Івана Франка Наталія Сейко. А відзнакою за меценатську діяльність благодійницю нагородила колишня відмінниця навчання та іменна стипендіатка в номінації «За використання набутих знань на практиці», а нині співробітниця інституту – Ольга Швайко.

До привітань приєдналася й гостя заходу – директор товариства «Анна», голова правління Житомирського обласного фонду «Зігрій любов¢ю дитину», нагороджена міжнародним орденом «Лаври слави», орденом «Святої Анни» ІV-го ступеня, орденом «Княгині Ольги», зіркою «За навчання та виховання дітей України», заслужений працівник сфери послуг України – Ольга Сердюкова. Вона нагородила мецената Зою Васильєву відзнакою «Зірка пошани» та висловила бажання долучитися до меценатської підтримки ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ ім. Франка #меценат року #нагородження
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...