• Головна
  • На Житомирщині покарано шестеро держслужбовців
13:05, 11 червня 2014 р.

На Житомирщині покарано шестеро держслужбовців

За результатами розгляду подання, внесеного прокуратурою області керівнику інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в області, 6 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Йдеться, зокрема, про порушення у діяльності інспекції, виявлені під час перевірки додержання вимог адміністративного та антикорупційного законодавства.

«Установлено факти незаконного притягнення громадян до адміністративної відповідальності, безпідставного складання протоколів про адмінпорушення, неналежне їхнє оформлення, а також проведення упереджених позапланових перевірок», - повідомила старший прокурор прокуратури області Леся Зозуля.

Такі порушення дедалі частіше стають підставами для обґрунтованих звернень громадян зі скаргами до суду та скасування постанов у справах про адміністративні правопорушення, - додала вона.

Прокурор навела приклад, коли судом задоволено скаргу громадянки та скасовано постанову про накладання на неї адміністративного стягнення у виді штрафу. Мешканку Бердичівського району оштрафовано на 8,5 тис грн за порушення правил будівництва. Однак інспектор склав протокол про адмінправопорушення, не зазначивши дати його вчинення, що має суттєве значення для правильного вирішення справи.

Виявлено й інші порушення, допущені посадовими особами інспекції.

«Державні службовці неправомірно, без повідомлення керівництва, надавали громадянам відстрочку виплати штрафів, накладених за вчинення адміністративних правопорушень, що суперечить антикорупційному законодавству», - підсумувала старший прокурор прокуратури області Леся Зозуля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #адмінпорушення #чиновники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...