• Головна
  • Житомирські митники дають «зелений коридор»
14:11, 11 червня 2014 р.

Житомирські митники дають «зелений коридор»

Житомирська митниця Міндоходів нагадує, що громадяни, які прямують за кордон та переміщуються через митний кордон України можуть скористатися двоканальною системою митного контролю товарів та транспортних засобів.

В.о. начальника Житомирської митниці Міндоходів Сергій Гринчук відмітив, що дана система являє собою спрощену систему митного контролю, яка дає змогу громадянам здійснювати декларування, обираючи один з двох каналів проходу (проїзду транспортними засобами особистого користування) через митний кордон України – «зелений коридор» або «червоний коридор». При цьому подорожуючий може самостійно обрати відповідний канал.

«Зелений коридор» призначений для громадян, які переміщують через кордон України товари в обсягах, що не підлягають оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені заборони або обмеження. Громадяни, які проходять через даний коридор, звільняються від подання письмової митної декларації.

Зокрема, по «зеленому коридору» дозволено переміщувати:

1) особисті речі: - два мобільних телефони, одна відеокамера, один фотоапарат, два переносних персональних комп`ютери; спортивне спорядження; - особисті прикраси, одяг, взуття, які були у користуванні - 500мл туалетної води та/або 100мл парфумів;- інші товари для особистого користування;

2) товари загальною вартістю не більше 500 євро, а вагою - 50 кг (наземним транспортом) та 1000 євро (повітряним);

3) готівкову валюту України або іноземну валюту не більше еквіваленту 10 000 євро (на одну особу);

4) алкогольні напої: горілчані вироби (горілка, коньяк, віскі та інші) у кількості 1 л, вино - 2 л, пиво - 5 л.;

5) тютюнові вироби - 200 цигарок або 50 сигар чи 250 г тютюну (або 250 г цих виробів);

6) продукти харчування для власного споживання на суму, яка не перевищує 200 євро:- в упаковці виробника (призначеній для роздрібної торгівлі) - 1 упаковка або загальною масою не більше, ніж 2 кг кожного найменування;- без упаковки - до 2 кг кожного найменування;- неподільний продукт, готовий до безпосереднього вживання, - 1 шт. кожного найменування;

7) незареєстровані лікарські засоби у кількості, що не перевищує 5 упаковок кожного найменування на одну особу (крім тих, що містять наркотичні чи психотропні речовини) або що не перевищує зазначену в рецепті (наявному в особи), виданому на ім`я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров`я.

В.о. начальника Житомирської митниці Міндоходів Сергій Гринчук звертає увагу та застерігає: «Якщо переміщуються через «зелений коридор» товари, які заборонені або обмежені законодавством України, або товари в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон, порушення даних правил тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. У разі, якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, - ці товари будуть конфісковані».

Обравши напрямок руху «червоний коридор», громадянин повинен пред’явити товари, що перевищують допустиму норму. Їх митне оформлення здійснюється в повному обсязі на загальних підставах із заповненням митної декларації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #митниця #залений коридор
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...