• Головна
  • 23 млн грн - сума невиплачених грошей працівникам на Житомирщині
12:43, 23 травня 2011 р.

23 млн грн - сума невиплачених грошей працівникам на Житомирщині

Дещо змінюючись, борг тримається упродовж декількох років, і його не вдається погасити, не зважаючи на суворі вказівки зверху. Так, до минулого місяця ситуація покращилася на 0,3 відсотка. Якщо третина боргу припадає на суб’єкти господарювання у стані банкрутства, то більше половини загальної суми боргу мають економічно-активні підприємства. Коментує головний економіст відділу статистики соціально-трудових відносин обласного управління статистики Оксана Шумелюк:

«Про наявність заборгованості на початок травня повідомили 48 економічно-активних підприємств Житомирщини. Сума боргу на них становить 12,6 мільйона гривень, три чверті з яких зосереджено в обласному центрі.

Серед видів економічної діяльності найбільшими боржниками залишаються промислові підприємства, де невиплати складають 3,3 мільйона гривень.

На початок місяця вчасно не отримали зарплату три з половиною тисячі працівників. Сума боргу в середньому на кожного з них складала майже 3600 гривень»

Варто зауважити, що не скрізь в області однаково сумна ситуація з невиплатами зарплат. З 28 регіонів заборгованість відсутня у 5 територіальних одиницях, ще у 16 її немає на економічно-активних підприємствах.

Оголошення
live comments feed...