• Головна
  • У Житомирі на благодійній акції Дмитро Булатов придбав картину «Чеширський кіт», бо «вже надто на нього схожий»
фото
18:28, 13 червня 2014 р.

У Житомирі на благодійній акції Дмитро Булатов придбав картину «Чеширський кіт», бо «вже надто на нього схожий»

фото

Сьогодні до Житомира з робочим візитом завітав Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов. Він разом з Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом, першим заступником глави Адміністрації Президента України Геннадієм Зубком та іншими представниками влади взяв участь у засіданні «круглого столу» з обговорення законодавчих ініціатив щодо децентралізації державної влади.

Після чого Дмитро Булатов зустрівся з молодіжним активом Житомирщини. Під час зустрічі піднялось питання по призначенню "спірного" нового керівника Департаменту молоді та спорту Житомирської ОДА Світлани Гресь.

Міністр зазначив, що в цій ситуації можна знайти компромісний варіант, зібравши координаційну раду представників усіх молодіжних і спортивних організацій та об'єднань, дійти до спільного вирішення.

При чому Булатов наголосив, що людина, яка обіймає цей пост пройшла всі необхідні перевірки. Можливо, потрібен час, аби переконатись чи під силу ця посада світлані Гресь.

Також, в рамках робочого візиту до Житомира Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов ознайомився із станом матеріально-технічної бази центрального стадіону м.Житомира та стадіону Спартак, ат акож із роботою та станом матеріально-технічної бази ДЮСШ «Авангард».

Після робочих зустрічей житомирські активісти запросили Дмитра Булатова на балгодійну акцію "Українська душа: голос миротворчості", яка проводиться сьогодні на підтримку військовослужбовців, що знаходяться на Сході країни. Організаторами благодійної акції виступила громадська організація "Самооборона".

На благодійному аукціоні Міністр молоді та спорту придбав за 1 000 гривень картину 17-річної художниці Надії Увіної "Чеширський кіт". Вибір картини Дмитро Булатов жартома пояснив тим, що вже надто схожий на цього персонажа.

Саму ж картину пан Дмитро віддав журналісту 0412 Олені Галагузі, з метою подальшої передачі в Департамент сім'ї, млоді та спорту Житомирської ОДА.

"Нині потрібен час для примирення. Зараз час не для чвар. Я взяв участь у цій благодійній акції, аби допомогти нашим військовослужбовцям - це найголовніше!", - прокоментував свій символічний подарунок Дмитро Булатов.

Також, Дмитро Булатов, ексклюзивно для журналістів 0412, поділився своїми враженнями від благодійної акції у Житомирі:

- Добро - це не наука, це дія. І я сьогодні зробив дію, хоч невелику, але все ж таки... Я приїхав сьогодні в Житомир з робочим візитом, і приємною несподіванкою стало запрошення сюди. Благодійна акція принесе велику користь... Мені приємно бути корисним, від цього я отримую лише позитивні емоції...

Картину "Чеширський кіт" Олена Галагуза найближчим часом передасть в Департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Дмитро Булатов #міністр молоді та спорту #візит #аукціон #Благодійна акція #Корчма #Чишерський кіт #картина #Надія Увіна #Олена Галагуза #0412 #ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...